Политикаtsn.uaDec 24

НАЗК ВЗЯЛОСЯ ЗА ШІСТЬОХ ЧИНОВНИКІВ, ЩО ЗАБАРИЛИСЯ З ПОДАННЯМ Е-ДЕКЛАРАЦІЙ

Відповідні адмінпротоколи вже направили до суду. Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду 6 адміністративних протоколів, що стосуються неподання або несвоєчасного подання е-декларацій чиновників. Відповідне рішення було ухвалено на черговому засіданні, повідомляють на сайті НАЗК. "Згідно з протоколами, уповноважені особи НАЗК виявили випадки невчасного подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави та місцевого самоврядування, за 2015 рік без поважних причин", — йдеться в повідомленні. Протоколи проти чиновників уклали відповідно до Закону України "Про запобігання корупції". Додамо, що перший етап е-декларування для посадовців тривав протягом 60 днів від 1 вересня до 30 жовтня 2016 року.

Секретні матеріали19 грудня, 14:14 00ДО ОБРАНОГО Після опублікування всіх е-декларацій, українці очікували відповідної боротьби з тотальним багатством чиновником. Але поки борці з корупцією офіційно не перевірили жодної електронної декларації. Як працюють нові антикорупційні структури і чому вони не помічають явно "своїх" клієнтів? Дізнавалися Секретні матеріали.

Нагадаємо, від 1 січня 2017 року е-декларації заповнюватимуть, керівники навчальних закладів як державної, так і комунальної форми власності, зокрема директори шкіл та ректори вишів.

💬 Последние комментарии
Елена
Ты скажи и крепостничества в царской России не было,просто они так любили своих господ ,что сами ,по своей воле стали господскими холопами и счастья им настало.
Елена
А ты и знаешь молдавский,только серываешь шпиён,а ну скажи несколько слов по модавски.
Алоха
Только не скули. Это и не красиво и не к добру.
Весёлый Роджер
Пошёл на фуй, нарик фуев! Забей косяк у свою дупу - враз побачишь Гваделупу!
Весёлый Роджер
Ты ТУПОЙ пропа_Хандон, вынь из дупы свой гандон! "На момент отмены крепостного права в России проживало 23 млн. помещичьих крестьян, что составляло ВСЕГО - 34% от всего населения Российской империи или 23% от ВСЕХ крестьян!" Эта русофобная байка про то, что все были крепостные - бродит по либерастным СМИ уже больше 100 ЛЕТ!!!
Алоха
Хороший песик. Почти злая собака. Хозяин даст тебе.
Весёлый Роджер
Слышь ты, гаваец у вышиванке и сраных шароварах, ты вот как пыхнешь чи нюхнёшь чи таблетку ням-ням и тебя сюда тянет, бред нести. Ну пыди на сайт с такими же нариками, да обсуждайте там проблему апоГеи с периГЕЕй. Тебя уже посылали здесь на фуй, так ыщо пошлют!