НАЗК знайшло ознаки кримінальних порушень у звітах трьох партій
Политикаwww.unn.com.ua05 февраля 2021

НАЗК знайшло ознаки кримінальних порушень у звітах трьох партій

У січні Національне агентство з питань запобігання корупції виявило можливі ознаки кримінальних порушень у звітах трьох політичних партій. Про це повідомляє УНН з посиланням на Telegram-канал НАЗК.

Цитата

“У січні Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) затвердило 23 висновки за результатами аналізу звітів політичних партій. З них у звітах трьох партій НАЗК виявило можливі ознаки кримінальних порушень, передбачених статтею 159-1 Кримінального кодексу України (порушення порядку фінансування політичної партії). Це партії “Рідне Закарпаття”, “Партія Ігоря Колихаєва “Нам тут жити!” та “Партія Володимира Буряка “Єднання”, - йдеться у повідомленні.

Деталі

Відповідні матеріали НАЗК направило до Національної поліції. За двома такими повідомленнями Національна поліція вже розпочала досудове розслідування.

Вказано, що найчастіше НАЗК передає до Національної поліції матеріали щодо фактів, пов’язаних з невідповідністю суми нарахованого доходу фізичних осіб протягом останніх 3-х років сумі їхніх внесків на користь партії. Тобто, певні особи здійснюють значні внески на рахунок партії (іноді це сотні тисяч гривень), хоча за останні 3 роки суми отриманих ними доходів не дозволили б їм здійснювати такі витрати. Це може свідчити про фактичне розпорядження коштами третіх осіб для того, щоби приховати інформацію про реальні джерела фінансування партії.

“Поширеною також є практика, коли політичні партії укладають з суб’єктами господарської діяльності (підприємствами) договори на розміщення зовнішньої реклами на пільгових умовах – за ціною, нижчою за ринкову вартість. Це у розумінні Закону України “Про політичні партії в Україні” є внеском на користь партії. Проте політичні партії не розраховують та не зазначають у звітах інформацію про одержані пільги за Методологією. Тобто фактично суб’єкти господарської діяльності здійснюють підтримку політичних партій на матеріальній основі, розміщуючи їхню зовнішню рекламу на пільгових умовах, але партії свідомо чи несвідомо не відображають такі внески у звітах”, – сказала керівниця Департаменту запобігання політичній корупції Ганна Чорнуцька.

Крім того, під час перевірки НАЗК встановило порушення щодо порядку подання звіту політичної партії (ст. 212-21 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та порядку надання або отримання внеску на підтримку політичної партії (ст. 212-15 КУпАП). У зв’язку з цим щодо керівників партій складено та направлено до суду 15 адміністративних протоколів.

“Загалом НАЗК перевірило вже 522 звіти політичних партій, поданих за 2020 рік, що становить понад 90% від загальної кількості поданих звітів”, - вказано у повідомленні.

Доповнення

НАЗК виявило низку порушень у звіті партії Пальчевського.

Партія “Слуга народу” планує подати фінансовий звіт за перший квартал 2020 року до кінця карантину.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Starый Йухан
"Тот случай, когда хотел погреться в машине, а машина Tesla." (с)
Starый Йухан
Следуя логике слов кiт и ciк, украинский борщ должен называться - бiрщ. Борщ - слишком уж по-русски звучит, так же как кот и сок.
Starый Йухан
"2020 - В данный момент объем выпуска гражданских самолетов составляет 35-40 штук в год. До 2024 планируется нарастить выпуск до 100 штук в год." "Российский рынок судостроения и кораблестроения за год по стоимости вырос на 67%, до 230 млрд рублей. Совокупный тоннаж вырос на 59%, до 542 тысяч тонн. Правда, вот в штуках наблюдается снижение на 8 %, всего в 2020 году было сдано заказчикам 94 судна (тоннажем более 50 тонн) и ещё было построено около 90 мелких судов и катеров (тоннажем менее 50 тонн). В прошлом году особо отличился Судостроительный комплекс «Звезда» (управляется консорциумом «Роснефти», «Роснефтегаза» и Газпромбанка), который занял первое место в рейтинге верфей по совокупному тоннажу и второе место (после Балтийского завода) по стоимости сданных судов. Например, они сдали Роснефтефлоту» в 2020 году головной танкер Aframax «Владимир Мономах» дедвейтом 114 тысяч тонн и стоимостью порядка 31,3 млрд рублей. А ещё такой интересный факт, что более 40% совокупной стоимости сданных судов в 2020 году приходится на ледоколы. Так в прошлом году входящий в ОСК Балтийский завод завершил строительство головного атомного ледокола «Арктика» мощностью 60 МВт и стоимостью 37 млрд рублей, плюс «Адмиралтейские верфи» (тоже входят в ОСК) передали «Росморпорту» дизель-электрический ледокол «Виктор Черномырдин» 25 МВт стоимостью около 12 млрд рублей. Тройку крупнейших заказов 2020 года по стоимости возглавляет серия из десяти газовозов для проекта НОВАТЭКа «Арктик СПГ-2», следом за ним идёт контракт на строительство головного атомного ледокола «Лидер» мощностью 120 МВт. Эти оба заказа должна выполнить «Звезда». Замыкает тройку контракт на строительство двух универсальных десантных кораблей «Прибой» за 80-100 млрд рублей, размещенный на судостроительном заводе «Залив»." "Представляем традиционную подборку открытых в России за год производственных объектов. По данным проекта «Время – вперёд!» за 2020 год введено в строй 318 объектов. Это на 12 объектов больше чем в 2019 году и на 82 больше, чем в 2018 году. Ниже приведен полный список со ссылками на первоисточники." - сайт Время Вперёд
Е
А кроме отверточной сборки зарубежных автомобилей в России, ещё и другие товары какие вышли в производстве? Всё?а самолётов сколько? кораблей?
Саня
)))
Весёлый Роджер
А що не с 1913 рока? А скики телег выпустили, а скики керосиновых ламп? Ну и мудак же ты примитивный Шмуля - ну ТУПОЙ! И ещё всех тут, за таких же держишь, мразь подлая! Холуй нацистский! ЩИРЫЕ ПЕРЕМОГИ: Отмечается, что за сентябрь 2020 года украинский автопром показал ЛУЧШИЙ!!! результат за весь 2020 год, собрав 864!!! автомобиля, Бандера всё же пришёл до вас! Ну порядок можэ и не навёл, а вот разруху точно принёс! А у клятых москалей опять пидсанкционные ПЕРЕМОГИ: «В прошлом году российские заводы сделали 1 549 414 легковых и лёгких коммерческих автомобилей…». Эй вы там на майдане, у вас лом не проплывал? Для тупых щирых терпил-мечтателей о швыдком панувании, поновляю – ЦЭ ПОЛТОРА МУЛЬОНА машин!!! Это вам не хо-хо и даже не ха-ха, цэ до .уя! Это вам не скакати чи сортиры пидтирати! А… звиняйте, Сало тильки не потеряйте! Я ж забыл, вам же на Украину насрать, вы же пийшли до Эуропы скакать! Запад вам допоможе! Догонит и в кишеню вам .уй положит! Эй дэбил пропиндосный – ВЕСЬ!!! Союз в 1988 году выпустил всего 1.2 млн машин!!!
ке
согласен, взорвать провод