Политикаwww.pravda.com.ua1 мар.

НАЗК зупинило держфінансування "Слуги народу"

nk_hauz/-muhxi5527j4ublt24t0.jpg

Національне агентство з питань запобігання корупції зупинило державне фінансування партії "Слуга народу" - у зв’язку з виявленими порушеннями.

Дослівно: "У зв’язку із виявленими порушеннями наказом Голови НАЗК Олександра Новікова зупинено державне фінансування партії "Слуга народу". 

Деталі: Зазначається, що НАЗК виявило ознаки кримінальних правопорушень у звітах "Слуги народу" - за ст. 159-1 (порушення порядку фінансування політичної партії), ч. 5 ст. 366 (службове підроблення) та ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Окрім СН, порушення виявили у звітах "Конгресу українських націоналістів" та "Блоку Вілкула "Українська перспектива".

Крім того, НАЗК знайшло порушення порядку подання фінансового звіту в 11 партій:

 1. "Слуга народу";
 2. "Конгрес  українських націоналістів";
 3. "Рух нових сил Михайла Саакашвілі";
 4. "ВО "Свобода";
 5. "Блок Вілкула "Українська перспектива";
 6. "Важливий кожен";
 7. "ВАРТА";
 8. "Соціал-патріотична асамблея слов’ян";
 9. "Нова демократія";
 10. "Громадська сила";
 11. "Команда Андрія Балоги".

До суду направили адміністративні протоколи щодо керівників цих партій.

Передісторія: Наприкінці лютого стало відомо, що кожен місяць в інтересах партії "Слуга народу"  на рахунок американських лобістів Finsbury Glover Hering перераховується 50 тисяч доларів. За це компанія має надавати "стратегічне консультування та підтримку", зокрема, "Слузі народу" – з метою "налагодження відносин України зі Сполученими Штатами та країнами ЄС".

У керівництві партії та фракції стверджують, що безпосередньо "Слуга народу" не наймала лобістів. Контракт із лобістами у лютому 2021 року підписала громадська організація, засновниками якої є помічники депутатів від "Слуги народу".

Водночас, у "Слузі народу" не змогли пояснити, хто щомісячно сплачує 50 тисяч доларів.

💬 Последние комментарии
Елена
Пошёл накуй со своими бандерами.Я об Украине пишу,а не о них.,ну конечно и Роджера не забываю,куда же без него.
Елена
А по себестоимости никто не продаёт,ты же лучше экономику знаешь,а на развитие,а на поддержание,а на налоги? тоже все идёт,к тому же это двигатели прогресса и за себя не забывают,это же твои кумиры,не мои,есть спрос , будет и цена такая, будет много газа,цена упадёт.
Каменяр
Меня вчера кололи галлоперидолом … не помогло
Каменяр
Сосу на краковском рынке у правого входа за 2 злотых или харчи . Хероям - скидка
Гость
Каменяр- пидарас ! Способен только польскую парашу сьорбать !
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там (прим. моё – ПОДДОНКА!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало!
Гость
Ленка Шмуля сосалка с придорожной канавы, ты чего падла расфилосовствовалась ? Твой удел жевать кизяки и сосать польский вонючий хуй ! Марш на смену на окружной! Может дочка твоя до бандерши там дослужиться !