Политикаkurs.com.uaJul 23

Названі можливі причини звільнення глави української розвідки

nk_hauz/-mfiksm4rmellecyza-t.jpg

Очільника Служби зовнішньої розвідки Валерія Кондратюка могли звільнити через ситуацію з "Північним потоком-2" і викраденням Чауса в Молдові.

Про це з посиланням на свої джерела повідомляє канал "Политика Страны".

Кондратюк був одним з найбільш наближених до Зеленського силовиків. Але після провалу протидії газопроводу "Північний потік-2" його вирішили зробити крайнім.

"Кондратюк вважався одним з основних каналів зв'язків з американцями. Принаймні він так себе позиціонував. Тому на нього поклали великий шматок роботи по протидії Північному потоку-2 і по деяким іншим аспектам відносин з Вашингтоном.
Крім того він відповідав за роботу зі світовими ЗМІ проти Північного потоку-2. І після провалу по газопроводу, його вирішили зробити одним з крайніх. Хоча справа не в Кондратюку, а в тому що в принципі держмашина не працює. Особливо щодо зовнішніх справ", - каже джерело.

Інше джерело можливою причиною заміщення Кондратюка на посаді глави СЗР називає викрадення екссудді Миколи Чауса. За даними ЗМІ, до цього могли бути причетні українські спецслужби.

До слова, сьогодні генпрокурор Молдови офіційно заявив, що Чауса до викрадення Чауса причетні спецслужби України.

💬 Последние комментарии
Червоний козак із зірочкою
Олексій, мізки ще треба мати! Ви хочете самим лише насиллям чогось досягти. Але нічого не досягнете, бо сила є не тільки у вас. Вам були потрібні стратегія і точні розрахунки. Але на то вже мізки які не які потрібні. А ви лише насмітили, як і раніше. А хто тепер за вами все прибирати буде? Ганьба!
Гость
головка пениса
Гость
ЭТО ТЫ УКРАЛ 5 МИЛЛИАРДОВ И СВАЛИЛ В АМЕРИКУ. ТЫ ЧЕ ЗАБЫЛ НА НАШЕЙ УКРАИНЕ, АМЕРИКАНЕЦ ЯЙЦЕНЮХ?!
Хвеликс
Арсений - это ГОЛОВА! Нет, скорее головка.
кипчак
Ума нет - считай калека! Это о тех, кто дешевы указами надеется навербовать союзников. Уж как Н.Савченко спсали, а чем это обернулось для спасателей? Так у нее на фоне искаженного представления об украинсклм патриотизме (существует такое недоразумение в антиРусском мире), еще хорошо развита логика и чувство брезгивлсти, чтобы не связывть свою деятельность с подонками. А у амнистированных Зе, скорее всего, руки в крови, тупые головы и лютая ненависть ко всем, в том числе "спасителям". Не сторонников плодит Зе, а лютых врагов и свергателей, не говоря уже о росте криминогенной обстановки.
кипчак
Чем ближе зима, тем меньше шансов у этой ублюдочной команды усидеть в креслах, не то что о победах мечтать.
Гость
И если поживём... и как-то так.
Авторские статьи