Немчінов розраховує на повернення до відкритих конкурсів на держслужбу в умовах карантину
Политикаwww.ukrinform.ua18 августа 2020

Немчінов розраховує на повернення до відкритих конкурсів на держслужбу в умовах карантину

Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов розраховує на те, що навіть в умовах карантину вдасться повернутися до проведення відкритих та прозорих конкурсів на посади у держслужбі.

Про це він сказав під час виступу на мініконференції "Просто про культуру на державній службі", повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Коронавірусна інфекція дуже серйозно вплинула на всю галузь не тільки державного управляння, а й загалом державного будівництва, як такого. Ми змушені були шукати шляхи для того, щоб продовжити конкурси, рекрутинг на державну службу і залучати нових людей. Не скажу, що це той шлях, який команді уряді та команді Нацдержслужби подобається, тому що бачимо, що багато хто, м'яко кажучи, не зовсім коректно заповнює посади, пов'язані із необхідністю під час карантину. Я думаю, що ми навіть при збереженні карантину, в умовах соціального дистанціювання, в умовах соціального порядку повернемося до проведення відкритих конкурсів”, - сказав Немчінов.

За його словами, у період карантину таки вдалося провести декілька десятків доборів на найвищі посади категорії А, сотні посад заповнено категорії Б і близько тисячі посад категорії В. “Ми маємо виходити з того, що люди мають приходити на державну службу молоді, не обов'язково люди з бізнесу, люди з галузі соціального обслуговування, тощо. Вони повинні постійно оновлювати склад державних службовців. Я сам, як державний службовець із великим досвідом, який зараз обіймає політичну посаду, скажу, що поки у тебе є мотивація, ти маєш бажання рости. Це дуже великий крок”, - наголосив урядовець.

Він також повідомив, що урядова команда запропонувала певні зміни, які дозволять не тільки через конкурсну процедуру призначати людей, а й щоб у рамках однією категорії вони обіймали найвищі посади. Наприклад, начальник сектору, щоб зміг обійняти посаду начальника відділу, заступник начальника відділу — начальника відділу, для того, щоб мати мотивацію, щоб був кар'єрний ріст.

Як повідомляв Укрінформ, 22 квітня уряд ухвалив рішення, відповідно до якого конкурси на посади держслужби під час дії карантинного періоду проходять за окремим порядком.

Читайте також: Епідемія коронавірусу негативно вплинула на реформу держслужби – Немчінов

Суб’єкти призначення можуть скористатися, у першу чергу, правом призначити на вакантні посади осіб з-поміж тих, кого запропонували Комісія з питань вищого корпусу державної служби (для посад категорії А) та конкурсні комісії (посади категорії Б та В) за результатами незавершених конкурсів станом на початок дії карантину.

Крім того, передбачається можливість призначити на посаду держслужби осіб шляхом укладання контракту на проходження державної служби на період дії карантину та до дня призначення на цю посаду особи вже за результатами конкурсу після скасування дії карантину. Тобто, у цьому випадку особа призначається на посаду лише на певний термін, після завершення якого має бути проведено обов’язково класичний конкурс на зайняття посади державної служби. І такий конкурс має бути оголошений протягом 2 місяців після скасування дії карантину добір осіб за такою процедурою здійснюватиметься за результатами співбесід з тими кандидатами, які виявлять бажання і відповідатимуть загальним вимогам до претендентів на посади державної служби. Інформація про добір у такий спосіб оприлюднюватиметься на Єдиному порталі вакансій державної служби.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Тарас Бульба
Якби Кулєба був сином України,а не соросьонком,як і всі зелененьки,то міг би звернутись до Олександра Григоровича Батько,а так хай звертається до своєї дупи.
7
Александр Григорьевич перекрой поставку ГСМ этим скотам .
от это будет финт
присоединить польщину до Львова
гость
по общей конструкции судов такого класса и конкретно этого типа кораблей (включая построенный немцами паром "эстония") отличается тем, что он неустойчив к штормовой погоде в условиях незагруженности грузовой (погрузочной) палубы. 12 подобных паромов тем или иным образов затонуло, иногда даже с жертвами, как это было с однотипным "Эстонии" бельгийским паромом, в котором погибло 140 человек . Общей особенностью этих катастроф является неплотное прилегание носовых погрузочных люков, быстрое заполнение водой грузовой палубы в условяих шторма, срыв потоком воды с креплений грузовой и автомобильной техники в ней, разрушение бортов изнутри и как следствие опрокидывание всего парома из-за нарушения баланса. Если это отягощается внутренним пожаром или взрывами горюч.техн.жидкостей - на корабле можно сразу ставить крест. Так что ничего такого сенсационного в разрушенном борту парома - технически нет. Другое дело, что следствие было не проведено или оно было сделано халатно из-за нежелания страховщиков выплачивать выплаты пострадавшим и семьям погибших. А также не нарушать масштабный немецкий бизнес по выпуску паромов этой опасной серии (всего было сделано 4500 штук, бюджеты судостроительного бизнеса охеренные). И как следствие правительство Ес было в доле, а значит информация дальше ответсвенных лиц не ушла - это да, есть такое дело, но это обычная практика при капитализме. А жаренные факты про подводные учения в балтике когда погиб паром во время шторма, ночью, да ещё и при плохой видимости в виде тумана - это уже из разряда конспирологии. Должно было быть следствие - его не было, а значит кто-то из больши корпораций и чиновников виновен по любому.
Игбун Хохлов
У кулебы одна должность - петух. Но его кукаренья Лукашенко до задницы.
Светы нет но вы держитесь
кто эта запухшая алкоголичка с веником на фото ??? у нас дворники выглядят намного приличнее чем "это"
Игбун Хохлов
К Ульке Супрун ступай, она тебя вылечит. Ну, или в клинику "Шарлатэ".