Немиря: ЄС закликає Україну негайно відновити виплати пенсій в ОРДЛО

17.04.2018 11:18 dn.depo.ua
Європейський Союз закликав владу України вирішити проблеми з виплатою пенсій громадянам, які проживають на окупованих територіях і внутрішньо переміщеним особам.
Як передає Depo.Донбас, про це заявив голова Комітету Верховної Ради з прав людини Григорій Немиря, передає прес-служба комітету.

Як повідомив Немиря він одержав листа від єврокомісара з питань розширення і європейської політики сусідства Йоханнеса Хана, в якому говорилося, що ЄС приділяє особливу увагу ситуації з правами людини і гуманітарної обстановці на лінії розмежування і в окремих районах Донбасу.

"Це включає і виплату пенсій. У цьому питанні ЄС підтримує заклики невідкладно вирішити існуючі проблеми. Це - офіційна позиція ЄС", - сказав голова комітету ВР.

Немиря також заявив, що законопроект №6692, що передбачає виплату пенсій жителям непідконтрольних територій, відсутня в порядку денному Ради на цей тиждень.

"Ми бачимо кричущий розрив між словами і діями керівників держави, які обіцяють вирішити це питання, але насправді він не наважується. Дуже важливо, щоб ми отримали відповідь, хто блокує розгляд цього питання", - підкреслив Немиря.

Комментарии

ua Гость, 17.04.2018 11:59

Немыря почуял ветерок грядущих выборов? Или душком от кладбища надежд потянуло?

Добавить комментарий