НЕЗАБАРОМ УКРАЇНА ПІДПИШЕ КОНТРАКТИ НА ПОСТАЧАННЯ ОЗБРОЄННЯ З КРАЇН НАТО - ПОЛТОРАК

07.12.2018 15:09 prm.ua
Україна найближчим часом підпише з міжнародними партнерами контракти на постачання зброї, техніки та обладнання.

Про це в ефірі ток-шоу "Ехо України" на "Прямому" розповів міністр оборони Степан Полторак.

"Воєнний стан дає нам можливість розгорнути нашу співпрацю з нашими партнерами. У нас є домовленість, найближчим часом ми підпишемо контракти на постачання зброї, техніки, обладнання", - розповів міністр.

За словами міністра, до кінця року кілька міністрів оборони країн-членів НАТО відвідають Україну.

"До кінця року кілька моїх колег відвідають Україну, з Альянсу, з тих країн, які нам найбільше допомагають, для того, щоб ще раз на місці подивитися ситуацію, зокрема для того, щоб надати допомогу, як практичну, так і технічну", - пояснив Полторак.

Нагадаємо, в ефірі "Прямого" військовий експерт Олександр Сурков заявив, що рішення НАТО про введення кораблів в акваторію Азовського моря вже ухвалено. Наразі відбувається оформлення відповідної документації.

Раніше в ексклюзивному коментарі "Прямому" народна депутатка від фракції "Блок Петра Порошенка" Ірина Луценко, що окремі представники НАТО пропонували визнати Азовське море - морем міжнародного значення.

Нагадаємо, заступник глави МЗС Василь Боднар розповів, що денонсація офіційним Києвом угоди про співробітництво з Росією в Азовському морі та Керченській протоці може нашкодити Україні.

Раніше в ефірі "Прямого" депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" Володимир Ар'єв розповів, що Україна ставить остаточну крапку у стосунках з Російською Федерацією, припиняючи дію договору про дружбу з країною-агресором.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко увів в дію рішення РНБО про припинення дії договору про дружбі між Україною та Росією.

Комментарии

us Гость, 07.12.2018 17:21

Любой контракт всегда предполагает оплату. Где деньги, Зин:?))

Добавить комментарий