Политикаwww.unn.com.uaJun 2

Німеччина підтримуватиме зближення України з НАТО - Кулеба

nk_hauz/-m8oqn29wsqco7awlgvc.jpg

Міністр оборони ФРН Аннегрет Крамп-Карренбауер повідомила про підтримку України на шляху зближення з НАТО. Про це після візиту до штаб-квартири міноборони Німеччини повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Політично я порушив питання членства України в програмі розширених можливостей НАТО. Ми розраховуємо на підтримку Німеччини у цьому питанні, це дуже важливо не лише для України, але, ми переконані, це важливо і для зміцнення спроможності Альянсу загалом. Такої ж думки дотримується абсолютна більшість країн-членів і союзників", - сказав міністр.

З його слів, Україна працює для того, щоб досягнути консенсусу, тому що рішення про участь України в програмі розширених можливостей є консенсусним.

"Міністр оборони Німеччини підтвердила повну підтримку України й сказала, що ця зустріч дозволила їх набагато краще зрозуміти, що саме відбувається на сході України, і дуже чітко пролунала фраза про те, що Німеччина підтримуватиме зближення України з НАТО", - зазначив Кулеба.

Він також повідомив, що під час зустрічі було обговорено військово-технічне співробітництво між Україною і Німеччиною.

"Є дуже серйозні плани... міністр оборони дуже чітко це проговорила", - додав дипломат.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба і керівник Офісу Президента Андрій Єрмак у вівторок, 2 червня, прибули з робочим візитом до Федеративної Республіки Німеччина.

Під час свого візиту члени делегації обговорять ряд питань, зокрема - проблему деокупації Криму та виконання грудневих домовленостей у "нормандському форматі".

Також в Берліні заплановані зустрічі з федеральним міністром закордонних справ Німеччини Хайко Маасом і зовнішньополітичним радником канцлера Яном Гекером.

💬 Последние комментарии
Елена
Ты скажи и крепостничества в царской России не было,просто они так любили своих господ ,что сами ,по своей воле стали господскими холопами и счастья им настало.
Елена
А ты и знаешь молдавский,только серываешь шпиён,а ну скажи несколько слов по модавски.
Алоха
Только не скули. Это и не красиво и не к добру.
Весёлый Роджер
Пошёл на фуй, нарик фуев! Забей косяк у свою дупу - враз побачишь Гваделупу!
Весёлый Роджер
Ты ТУПОЙ пропа_Хандон, вынь из дупы свой гандон! "На момент отмены крепостного права в России проживало 23 млн. помещичьих крестьян, что составляло ВСЕГО - 34% от всего населения Российской империи или 23% от ВСЕХ крестьян!" Эта русофобная байка про то, что все были крепостные - бродит по либерастным СМИ уже больше 100 ЛЕТ!!!
Алоха
Хороший песик. Почти злая собака. Хозяин даст тебе.
Весёлый Роджер
Слышь ты, гаваец у вышиванке и сраных шароварах, ты вот как пыхнешь чи нюхнёшь чи таблетку ням-ням и тебя сюда тянет, бред нести. Ну пыди на сайт с такими же нариками, да обсуждайте там проблему апоГеи с периГЕЕй. Тебя уже посылали здесь на фуй, так ыщо пошлют!