Политикаrubryka.com8 сент.

Новий міністр оборони назвав три пріоритети змін в армії

Новопризначений міністр оборони України Андрій Загороднюк сподівається, що за час його роботи в Кабміні стандарти НАТО в українській армії стануть реальністю. Міністр оборони Загороднюк озвучив такі цілі: 1. Перший пріоритет — військовослужбовці. Цінність їхнього життя і повага до кожного з них. Як на передовій, так і у військових частинах. На практиці це означає: поліпшення харчування, майнового та медичного забезпечення, якісне житло, соціальна підтримка, освіта та розвиток. Це зміна відносин між командирами і підлеглими, офіцерами і сержантами. Цінність фахівців та повага до них — незалежно від звань і посад. Це також передбачає зміну системи освіти і приведення військових освітніх програм до натовських стандартів. 2. Стандарти НАТО. За останні п’ять років дещо було зроблено, але тепер стандарти найкращих армій світу мають стати реальністю. Йдеться про нові установки, нову структуру управління збройними силами, нові підходи до підготовки військ, озброєння і військової техніки, майнового забезпечення, комплектації особовим складом, військової інфраструктури та оборонного планування. 3. Порядність. Красти, як і неефективно використовувати ресурси армії – злочин. Моя мета — унеможливити корупцію в армії. Це не тільки про «посадки». Йдеться про припинення корупційних проявів або швидке та ефективне розслідуванні корупційних справ, які виникають. Міністерство не може безпосередньо судити корупціонерів, але ми точно можемо зробити так, щоб ці процеси були прозорими. І це дозволить максимально виключити будь-яку можливість для окремих посадових осіб вплинути на рішення. Нам також необхідно налагодити систему контролю, моніторингу та аудиту. Це копітка робота, але без неї припинити корупцію буде неможливо.

💬 Последние комментарии
Елена
Всё он в нормальном состоянии, не надо
Сонный Джо
Дедушка старый - ему пофиг, может ляпать языком что угодно, если не спит. К тому же Россия ни у кого мнения не спрашивает, как СШП - сказали, а там вам решать верить или нет.
Елена
Америка сказала России не признаём ваших красных линий по отношению к Украине,,финита ла комедия.
Елена
Никакая не финита,а только славное начало
Гость
Откуда Крым у Украины? Уберите, потому что это ее уже нет.
Елена
Не знаю через Европу или напрямую чтобы маржи больше было не скажу ибо не знаю,это бизнес козлоослик,зарабатываение денег,ты же этого хотел,ты это получил в полной мере.
РОССИЯ ЖДЁТ ХОЛОДОВ?
Россия для вторжения в украину применит ББМ - БОЕВЫХ БЕЛЫХ МЕДВЕДЕЙ! Драпающую в панике ЗСУ преследовать будут БПР - БОЕВЫЕ ПИНГВИНЫ РОССИИ, забрасывающие укров 120мм яйцами! А в это время куев будут бомбардировать БОЕВЫЕ ГАГАРЫ снарядами по 500кг. А вечером к украм прийдёт ПЕСЕЦ !!!