Оборонні відомства України та Фінляндії обговорили співпрацю
Политикаwww.ukrinform.ua04 марта 2020

Оборонні відомства України та Фінляндії обговорили співпрацю

Делегація Міністерства оборони України під час візиту до Фінляндії обговорила двостороннє співробітництво на 2020 рік.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

“Сьогодні, 4 березня, в рамках робочого візиту делегації Міноборони України до Фінляндської Республіки в м. Гельсінкі відбулися воєнно-політичні консультації та зустріч заступника міністра оборони України Аліни Фролової з постійним секретарем міністерства оборони Фінляндської Республіки Юккою Юусті”, - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, під час консультацій сторони обговорили план двостороннього співробітництва на 2020 рік. Фролова зазначила, що Україна зацікавлена в обміні досвідом та розвитку таких напрямків співробітництва, як комплектування військового резерву, виконання заходів територіальної оборони, розвитку військово-морських спроможностей, у тому числі за участі оборонного комплексу Фінляндської Республіки. Вона також відзначила важливість організації візиту в Україну міністра оборони Фінляндської Республіки.

За інформацією пресслужби, українська сторона також поінформувала про ситуацію на сході України та в Азово-Чорноморському регіоні.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Боцман
НАШ ВІРУС Міцна і справжня в мене віра, Що б не здавалось там комусь. То ж, не страшний коронавірус, Бо зранку правильно молюсь. – Нехай китайська та болячка Нас, патріотів, обмине, А от сусідам буде лячно! Прошу, господь, почуй мене. Хай по ненашим і неправим, По всіх агентах-ворогах Зненацька вдарить та отрава! І по руках! І по ногах! Нехай їх скрутить, боже милий! Нехай їх трусить кожну мить! І хай мерщій ідуть в могилу, Бо поруч з ними гидко жить. Отак моливсь я, та на горе, Промовив поруч хтось: – Облиш! Ти сам, Іванко, тяжко хворий. – Коронавірус?! – Ні, страшніш. І буде проклята країна, Твоя земля, життя твоє, Допоки гріх старѝй родинний Твій край у муках не зблює.
ера
1:12...двое...мазу тягнуть...разом з еленою
е
класс, а если у нас нет телевизора... неужели тяжело дать электронный адрес в придачу
е
а мост в Запорожье который уже 20 лет типа строят...
е
шипишь от злости.. а ответить ему нечем, вот и гадости начинаешь нести.. истинная патриотка
е
кстати, можно прекратить ваш спор довольно просто.. называй населенный пункт где такая цена, и каждый желающий, включая роджера, через инет сможет убедится что ты говоришь правду...или лжешь. Ну так как? где у нас в стране такая лафа?
е
тут я его поддержу, таких цен на горючее в Украине НЕТ, от слова совсем