Обшуки на комунальних підприємствах Києва: Кличко говорить про тиск
Политикаwww.dw.com13 мая 2021

Обшуки на комунальних підприємствах Києва: Кличко говорить про тиск

На комунальних підприємствах Києва відбулися обшуки. Мер міста Віталій Кличко назвав їх тиском на столичну владу та на себе особисто.

Мер Києва Віталій Кличко в четвер, 13 травня, назвав обшуки на комунальних підприємствах міста тиском на столичну владу та придушенням місцевого самоврядування, а також особистим тиском на нього.

"Що стосується подій навколо міської влади. Протягом останніх двох днів правоохоронці та податківці буквально кошмарять столичну владу. Такого не було в Україні навіть у махрові часи Януковича! Вриваються на комунальні підприємства, додому до їхніх керівників. Це якісь нальоти!" - заявив Кличко на своїй сторінці в Facebook. При цьому мер столиці вказав, що обшуки відбулися у "Київзеленбуді", у КП "Спецжитлофонд", у "Київавтодорі", "Київському інституті земельних відносин", "Київміськсвітлі" та в департаментах земельних ресурсів та соціальної політики Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Також він повідомив про обшук у головного архітектора Києва. "Сьогодні о шостій ранку увірвалися додому до головного архітектора Києва. Приходили додому і до голови виконкому партії "УДАР". Шукають корупцію?! Як блискавично і масово знайшлися якісь "справи", що не витримують жодної правової критики... Насправді те, що відбувається, - це тиск на столичну владу та придушення місцевого самоврядування. Тиск на мене особисто!" - зазначив мер.

За словами Кличка, Київ вивчає питання про запровадження виконкомів, із чим пов'язаний тиск влади на нього. Мер Києва пояснив, що це і стало причиною розгортання "брудної кампанії - з обшуками, потоками брехні та маніпуляціями, спробою дестабілізувати роботу міської влади".

Обшуки за шістьма різними справами

12 травня Київська міська прокуратура повідомила про проведення обшуків у декількох департаментах КМДА і комунальних підприємствах одразу за шістьма не пов'язаними між собою кримінальними справами, у деяких із них - із податковою поліцією, а у деяких - із Нацполіцією. Крім того, про обшуки прокуратури та інших правоохоронців у своїй квартирі та квартирі колишньої дружини, з якою він розлучений понад 20 років, повідомив голова виконкому партії "УДАР" Віталія Кличка, екснардеп Артур Палатний.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Это да, но блин корректоры у нас вообще не работают что ли?..ни одно нормальное издание без них не обходится...
Хохлам хода нет
Да, это не Рио-де-Жанеро! Везёт тем хохлам у кого бабушка в Канаде... Кто продал Украины последнюю рубашку и купил билет на пороход.
Игбун Хохлов
Перепечатка с америкосовских СМИ. Даже не потрудились Фаренгейта в Цельсия перевести. 97 - 36,1 115 - 46,1 134 - 56,7
Старый хрен
Перевод дубовый, например, этот абзац абсолютно непонятный: "Исследование правительству США предположило , что коронавирус , возможно, уже циркулировал среди людей один месяц раньше , чем это было официально подтверждено, и французские ученые также представили научные доказательства того, что дела в стране были вызваны коренным штаммом вирус преобладающего периода до 2020 года китайских ученых настоятельно призвало такие доказательства не должны оставаться незамеченными и должны служить доказательством того, что расследования по отслеживанию вирусов на следующем этапе должны быть сосредоточены на странах, которые сообщили о случаях раньше, чем они были идентифицированы ранее, особенно в США."
Игбун Хохлов
Как будто я писал)
е
Елена, статья для тебя как специально..читай-перечитывай...
е
бред какой-то: "..Это произошло из-за того, что энергетические компании в Золотом штате и Техасе предупредили, что из-за жары электростанции будут отключены больше, чем обычно..".. жара у них произошла из-за того что электростанции будут отключены от жары.... Елена - и это твои высокоумные американцы...