Политикаnv.uaSep 28

Очільник Пентагону заявив, що не буде приховувати дані щодо військової допомоги Україні

Міністр оборони США Марк Еспер заявив, що Пентагон надасть «всю можливу інформацію» стосовно військової допомоги Україні в рамках розслідування Конгресу щодо імпічменту Дональда Трампа.

«Ми надамо Конгресу і іншим будь-яку інформацію, яку ми можемо надати щодо цього інциденту, як і з будь-якого іншого питання», - сказав він. Голова Пентагону зазначив, що утримання американської військової допомоги Україні не вплинуло на національну безпеку США.

Згідно зі скаргою співробітника американської розвідки, президент США Дональд Трамп особисто наказав утримати військову допомогу Україні. Він віддав розпорядження до скандальної телефонної розмови з президентом України Володимиром Зеленським, яка відбулася 25 липня 2019 року. Пізніше в серпні Трамп заморозив військову допомогу Україні на 250 мільйонів доларів, яка вже була схвалена Конгресом, до подальшого розгляду.

💬 Последние комментарии
Альфа і омега
Каменяр, а нащо тобі служити націоналістам, нащо служити нації? От подивись на жидів - вони нікому не служать окрім Б-га. Хіба ж вони не є прикладом для наслідування?
привет от генерала Мороза.
Що тут скажешь? скажу - попрыгай д о небес - свою кричалку-СУГС- покричи сто раз..Тогда быть может и согреешься. А на дровишки не надейся уж больно золотые они теперь
ПІДОРАС КАМыняр
нЭ ГЫМНОМ - а в говнІ
Каменяр-2
Що ж тут скажеш.Скажу: дрова купляй!!! СУГС!
Луна-2
А ты признай что древний мозг у укров - патриотов ,уже устал и вырабатывает последние двигательные рефлексы . ЧТОБЫ ВЫДАТЬ ТАКУЮ НЕНАВИСТЬ .он обязательно взорвется в морозе и холоде, когда в квартире будет мороз, и цены на газ будут, ну очень золотыми- вот тогда ,такие как ты , каменяры быстренько оклемаются от своей ненависти..,Товарищ МОРОЗ БЫСТРЕНЬКО ВАМ МОЗГИ ВПРАВИТ ..
Каменяр
Москали шантажують Європу. Що ж тут скажеш.
Золотарь
И наконец-то сдохнет украдина! Все в соответствии с гимнОм!