Политикаgazeta.ua17 янв.

Одна з фракцій заговорила про Майдан

Українці нарікають на владу та живуть у злиднях. Про це з трибуни парламенту заявив голова фракції "Самопоміч" Олег Березюк.

"Люди не відчувають, що ми їх чуємо. Не довіряють нам, але пробують до нас достукатися", - зауважив він. Депутат зачитав листа жителів Самбірського району Львівської області до уряду Володимира Гройсмана. "Життя дуже важке, харчування дуже дороге, а про ліки й мови не може бути. Міністрів змінюють, а результату немає. Навпаки, кожного тижня дорожчають ліки. Український народ вмирає. Пенсії малі, робіт немає, а Верховна Рада декларує свої статки - людям плакати хочеться... Голосували ми за президента, але помилилися. Чому ніхто не покараний за злочини перед Майданом, за корупцію, яка процвітає? Невже треба знову збирати народний Майдан?", - зацитував Березюк.

"Чому дотепер ніхто не звільнив голову Національного банку? Вона нас обциганила, доларом підняла ціни на все", - додав депутат. За словами Березюка, генпрокурор "також тільки обіцяє розглядати справи". Інший лист Березюк зачитав від мешканців Троїцького району Луганської області. "Пенсії у нас чудні. Як можемо жити на 1300 гривень із теперішніми цінами? Хоч дали субсидію", - зацитував депутат.

"Це звичайні люди, які пишуть нам, а ми не читаємо цих листів. Тим паче, більшість людей, які тут сидять, залежні від олігархату, який не хоче чути цих людей. Тому наша пропозиція - стати на горло олігархічній пісні. Мусимо припинити політичну корупцію, яка переростає в економічну", - заявив Березюк. Він закликав депутатів проголосувати за закон про вибори до Верховної Ради на пропорційній основі з відкритими списками. Також - за скасування недоторканності депутатів.

Сьогодні проходить чергове засідання Верховної Ради. Депутати вперше зібрались у сесійній залі цьогоріч. За трансляцією можна слідкувати ТУТ.

💬 Последние комментарии
обезьяны всегда ищут крепкую ветку
так Песков прокомментировал идею Эрдогана "с глазу на глаз".
А что так можно было?
только в ЭТОЙ стране можно находясь в розыске у полиции, свободно бухать в ресторане «Царское село», у всех разыскивающих на виду, и особенно в разгар «вторжения Путина»... Американская хвалёная мафия "со сльозамы на очах" смотрит видосики и просто завидует😀
парад победы Путина в Полтаве
Адольф Гитлер тоже обещал не расширять своё ФАШИСТСКОЕ НАТО на восток, и даже подписал документ (читаем нимательно пакт о не нападении на СССР)
Весёлый Роджер
Ты ДЭБИЛ и як Шмуля Писдунович - ыщо и МУДАК! Запомни щирая мразь: Основатель украинской нации, по вашей щирой истории - князь Володимир Мономах! ТАК МУДАК? Ну вот, а его ридный сынку - Юрий Долгорукий - клятый москаль! И опять по xoxляче цэ будэ ТАК! Шо и доказывает простую историчну аксиому: Мовный xoxол - конченый МУДАК! И опять ТАК!!! Сало не роняй, для убийц детей него ховай!
Весёлый Роджер
А ты ТВАРЬ Шмуля, в это время с Карачуна из гаубиц 25 кг по мирным жителям НЕ ПРИЦЕЛЬНО стрелял и уссывался, як их там на части разрывало! ТАК МРАЗЬ ЖИДОВСКАЯ? Откуда ты знаешь, сколько и где я был? ПОШЁЛ НА ФУЙ ПРОДАЖНЫЙ ПАРХАТЫЙ ДЭБИЛ!
Весёлый Роджер
Заткнись дурень неграмотный! Козаки - цэ Рагули та щирые жиды!!! Чаму, а тому що уси козачьего роду, а не як ты уроды! Дафай щенывмырло спивай, на мотив старого ляхового гимна, та прапор Нижней Австрии пиднимай, та Сало не роняй, убийцам ховай!
Весёлый Роджер
Ответ дэ ШМУЛЯ про Советские смартфоны чи патефоны?