Политикаparlament.ua26 сент.

Одужав від COVID-19: Разумков повертається до Верховної Ради

nk_hauz/wiw3AfHnR.jpeg

З понеділка Дмитро Разумков повертається на роботу

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков одужав від коронавірусу та з понеділка повертається до Верховної Ради.

Про це він повідомив у своєму Facebook.

Тест на коронавірус - негативний, настрій - позитивний! Із завтрашнього дня повертаюся до звичайного робочого режиму. Попереду багато викликів, тому продовжуємо працювати на повну! - сказав Дмитро Разумков.

Нагадаємо, 10 вересня Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вдруге захворів на коронавірус. Політик зауважив, що хворобу виявлено було лише завдяки тесту, оскільки явних симптомів він не мав і почувався добре. Спікер перебував на самоізоляції, певний час працював дистанційно.

У листопаді 2020 року в голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова діагностували COVID-19. Він перебував на самоізоляції та працював дистанційно.

💬 Последние комментарии
---
какие это языки? и конкретно -по конституции какой страны?
DR UMAR
Ви хочете продати свою нирку за 400 000 доларів США? Це ти Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші Через фінансовий зрив ви не знаєте, що робити Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добре Сума грошей за вашу нирку. Мене звати доктор УМАР Я лікар-нефролог клініки UMAR. Наша клініка є Спеціалізується на нирковій хірургії, а також лікуємо Купівля та пересадка нирок с Відповідний донор Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейті Якщо ви зацікавлені в продажі або купівлі нирок, будь ласка, не продавайте Не соромтеся звертатися до нас електронною поштою. Електронна адреса: doctorumarclinic@gmail.com WhatsApp:+1 (978) 707-9830 Telegram:+1 (978) 707-9830 Viber:+1 (469) 505-6731 уважно Д-Р УМАР.
Кот
Напрасно ждали-все пропало...И Зелебоба снова врет самозабвенно!
Голос разума
В Крыму, после оккупации Россиией, по Конституции 3 Государственных языка. И все равноправные
Голос разума
Если Янукович для тебя АФТОРИТЕТ - тогда конечно......
Кот
Объявить бойкот недостране...Хватит терпеть их дикий беспредел!!!
Голос разума
И какая это интеграция Украины с Россией ? Для оккупации Афганистана или для расправы над чеченцами?