Политикаchasdiy.org24 мар.

Офіс Президента ініціював проведення проактивної зовнішньої політики України

nk_hauz/-mwz1g6t7nmyxbhorz5m.jpg

В Офісі Президента за дорученням Володимира Зеленського почали реалізацію проактивної зовнішньополітичної стратегії України. Про це йдеться у статті на Обозревателе “Україна більше не бідний родич: як Зеленському вдалося вивести дипломатію на новий рівень”. Зокрема, наголошується в матеріалі, голова ОП Андрій Єрмак вміло синхронізує українську стратегію з Білим домом.

Як пояснюється в матеріалі, Офіс Зеленського вдало скористався зміною адміністрації Білого дому. Адміністрація Джо Байдена дотримується набагато жорсткішої політики стосовно Росії і звертає пильну увагу на Україну.

Як приклад наступальних дій Офісу Президента наводяться нещодавні санкції проти членів ОПЗЖ і закриття проросійських телеканалів, відкриття кримінальних справ проти знакових “приватівців” Володимира Яценка та Олександра Дубілета практично одночасно з американськими санкціями проти Ігоря Коломойського. Також видання нагадує про виключення з фракції “Слуга народа” пов’зуваного з Коломойським Олександра Дубінського, що знаходиться під санкціями США.

За інформацією видання, ініціювання Офісом Зеленського “Кримської платформи” вдало збіглося з гострими заявами Байдена щодо РФ, а розслідування Харківських угод – із заявою американської розвідки про непричетність України до втручання у вибори США. Паралельно Єрмак почав активно підсилювати кадри президента на міжнародному напрямку.