Политикаua.newsOct 5

Офіс президента розповів про майбутнє закордонне турне Зеленського

nk_hauz/-miu8o14hbumpqpwetak.jpg

7-8 жовтня президент Володимир Зеленський здійснить офіційний візит до Британії. Буде підписувати угоди та зустрінеться із королівською сім’єю.

Як повідомляє пресслужба глави держави, головною метою поїздки буде зустріч з прем’єром Британії Борисом Джонсоном та підписання українсько-британської Угоди про політичне співробітництво, вільну торгівлю та стратегічне партнерство. Вона замінить Угоду про асоціацію у торгівлі з Британією після Brexit. Також буде підписана низка інших документів щодо співпраці у сфері оборони, зокрема меморандум про побудову в Україні ракетних катерів, та фінансової підтримки двосторонніх проектів.

Далі передбачена аудієнція Зеленського з дружиною з герцогом та герцогинею Кембриджськими принцом Вільямом та його дружиною Кейт Міддлтон.

Раніше було підраховано, у скільки обійшлися бюджету закордонні польоти Зеленського.

Нагадаємо, в 2019 на візити офіційних іноземних делегацій на чолі з Президентом України Володимиром Зеленським з дня його інавгурації і до 19 листопада витратили понад 18 млн грн.

А прем’єр Олексій Гончарук витратив на переліт до Лондона понад мільйон гривень. У столиці Великої Британії глава Кабміну підписав чергову кредитну угоду, і ця подорож обійшлося бюджету в мільйон.

Зазначимо, на поїздку президента Володимира Зеленського у США 23-26 вересня було витрачено 7,3 млн гривень.

А з дня інавгурації 20 травня і по 30 липня витрати на забезпечення візитів офіційних делегацій на чолі з президентом за кордон становили 4 830,3 тис. гривень, 30,8 тис. доларів та 3,6 тис. євро.

Авторские статьи