Политикаexpres.uaAug 3

Оголошено конкурси на посади суддів Верховного та Вищого антикорупційного суду

Вища кваліфікаційна комісія суддів України 2 серпня 2018 року оголосила конкурси на посади суддів Верховного Суду та Вищого антикорупційного суду. Конкурс до Касаційних судів Верховного Суду оголошено на 78 посад, зокрема: до Касаційного адміністративного суду – 26 посад; до Касаційного цивільного суду – 23 посади; до Касаційного господарського суду – 16 посад; до Касаційного кримінального суду – 13 посад. Конкурс до Вищого антикорупційного суду оголошено на 39 посад, з яких 12 посад суддів Апеляційної палати цього суду. Подання документів триватиме з 8 серпня 2018 року по 14 вересня 2018 року в електронній та паперовій формі. До участі у конкурсах запрошуються правники, які відповідають кваліфікаційним вимогам до кандидатів і мають намір особисто долучитися до процесів змін у країні. Як і під час першого конкурсу до Верховного Суду, стати суддями найвищого суду країни та антикорупційного суду зможуть судді всіх інстанцій, адвокати та науковці, зокрема: у конкурсі до Верховного Суду – судді, адвокати, науковці та правники з сукупним стажем роботи на цих посадах від 10 років; у конкурсі до Вищого антикорупційного суду – судді з п’ятирічним досвідом роботи, адвокати, науковці та правники із сукупним стажем на цих посадах – сім років. З 24 липня 2018 року по 1 серпня 2018 року ВККСУ провела процедуру повідомлення намірів про участь у конкурсах до Верховного Суду та Вищого антикорупційного суду. Ця процедура має інформаційні цілі та не обмежує кандидатів у поданні заяв для участі в конкурсах. За підсумками реєстрації до Комісії надійшло 1624 повідомлення про наміри взяти участь у конкурсах, з них 842 – у конкурсі до Верховного Суду, 610 – до Вищого антикорупційного суду, та 172 – до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду. «Конкурсні процедури до судів будуть схожі із етапами першого конкурсу до Верховного Суду. Кандидати пройдуть процедуру допуску, спеціальну перевірку, складуть тестування та практичне завдання, а також психологічні тести, співбесіди з психологами та членами ВККСУ і представниками українських громадських або міжнародних організацій», – зазначив Голова ВККСУ Сергій Козьяков. Нагадаємо, у межах процедури конкурсу до Вищого антикорупційного суду Комісія вже розпочала роботу над створенням Громадської ради міжнародних експертів, яка має сприяти ВККСУ встановлювати відповідність кандидатів у судді критеріям доброчесності та професійної етики. Пропозиції від міжнародних організацій Комісія очікує до 15 вересня 2018 року для того, щоб обрати найкращих кандидатів.

💬 Последние комментарии
е
Елена, это та самая Америка которая у тебя супер-пупер или есть еще какая-то?)))) не стесняйся поведай миру очередной свой тупой бред..
Игбун Хохлов
Просто возмутительные действия страны-агрессора.
Ост
Пока будете оглядываться на заинтересованность других- Так и будете ходить в марионетках. Свидоми.
е
ну я понимаю, что у тебя детская травма и хронический склероз...но до тебя тупой дуры так и не дойдет, что ТВОЯ половая жизнь под мостами здесь НИКОМУ не интересна....
е
Елена, шо ж твои америкосы так трусятся? они ж их сами воспитывали, кормили, вооружали??? Елена, ау - твоя Америка спонсор терроризма! и ты этим гордишься, дура тупая????
е
свидомые у вас как с логикой?))) это же "самый грязный и вонючий газ агрессора" и вы готовы его пропускать через свою чистую трубу?))) или деньги как обычно не пахнут?))
е
ага, твой брат по разуму))) такой же ибанутый и тупой...