Политикаwww.ukrinform.ua7 сент.

Оновлення Комісії з євроатлантичної інтеграції наблизить Україну до членства в НАТО - експерт

nk_hauz/-mgcxtfbgn72ftr3jiuk.jpg

Залучення до нового складу Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції представників різних державних відомств є важливим кроком у контексті заявленого курсу на членство в Альянсі.

Таку думку в коментарі Укрінформу висловив голова «Центру публічної дипломатії» Андрій Вітренко.

Він нагадав, що Президент Володимир Зеленський нещодавно затвердив новий склад Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції та призначив її головою віцепрем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольгу Стефанішину.

«Я вважаю це позитивним сигналом і важливим кроком в контексті заявленого курсу до членства в Альянсі. Наразі у складі комісії понад 40 посадовців із різних державних відомств. Безумовно, такий підхід дає можливість вийти за рамки тільки військової складової у діалозі з НАТО. Адже членство в Альянсі потребує ефективних реформ в усіх сферах, не лише військовій», - зазначив експерт.

У цьому контексті він зауважив, що Річна національна програма Україна-НАТО, яка є ефективним інструментом взаємодії з Альянсом, охоплює надзвичайно широке коло питань.

«В ній і про антикорупційну реформу, і дотримання прав людини, реформування кримінального правосуддя, судової, медичної та багатьох інших реформ. Тому залучення представників із різних відомств тільки прискорить нашу інтеграцію до євроатлантичних структур», - вважає Вітренко.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський 1 вересня затвердив новий склад Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України та призначив її головою віцепрем'єр-міністра Ольгу Стефанішину.

Крім неї, до складу комісії увійшли ще 40 посадовців на рівні заступників міністрів або голів відомств.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Ценные пиндосяцкие бумаги могут представлять ценность только при поносе.
вАМ СОЛНЦА НЕ НУЖНО - бАНДЕРА вАМ СВЕТИТ! вАМ ХЛЕБА НЕ НУЖНО - РАКЕТЫ ДАВАЙ !!!
уКРАИНЦИ! вАМ СОЛНЦА НЕ НУЖНО - бАНДЕРА вАМ СВЕТИТ! вАМ ХЛЕБА НЕ НУЖНО - РАКЕТЫ ДАВАЙ!!!
Весёлый Роджер
Я не Зразумыл ни хрена! А шо у россейском Крыму до хрена щирых партизан? А на Донбассе, Луганску? ЩО зовсим НЫМА??? А що так? А ..., нима грошей для патриотив! А вот такие пропа_Хандоны хунты, типа Шмули_Елен, в 2014 року писали, о скором огромном партизанским движении на ВСЕЙ пророссийской территории. И ... НИКОГО! Тильки щирые рагули долбоЭбы, шо Героически валили мачты и строили баррикады на жд путях. Щоб вуголь не шёл на прямую нищебродам эуропейским, а тильки через Белоруссию и не поверите, через самого аХрессора Россию! Ось воно як! По старой щирой традиции!!! Уси гуртом спиваем! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©» «Приспів: Ах, лента за лентою – набої подавай, херой Семэн Сэмэнченко, в бою не відступай! Ах, лента за лентою – набої подавай, херой Семэн Сэмэнченко, швыдчее ты тикай!» Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Сало уронили! Рагульему роду - нима переводу! Сила нации у повний дебилизации!
Весёлый Роджер
Это Шмуля что такое "просто ляпота сквернословия"??? Это значит -тебе всё можно - ты .лядь пархатый дэбил избранный по дупе? А всем остальным ты тут делаешь замечания, да ещё поучаешь их уму разуму! Ну ТВАРЬ хуцписткая, ну МЕРЗОСТЬ продажная! Для всех, поисковик Гугл - "что такое хуцпа". И пусть хоть Один мне тут напишет, что это не про тебя Шмуля, пархатая ты мерзкая и СВЕРХНАГЛАЯ ТВАРЬ!
Игбун Хохлов
А как в пиндостане? Какое там соотношение миллиардеров к куче нищих? У 17% населения денег даже на жратву не хватает.
Герой Крут
Даже не знаю... Косовский сценарий лучше подходит для Крыма. А в известной всем гимно-песне поется, что "від Сяну до Дону".
Весёлый Роджер
ГДЕ там слово ЕВРЕЙ??? ЭЙ поддонок ШМУЛЯ! ГДЕ??? Ты фекалия своего народа как и Бени, Пети, Зели и др. продажные поддонки! У вас НЕТ Родины, бо вы все вот такие - ТВАРИ и продажные УРОДИНЫ!