ОП розмістить на одному зі своїх поверхів аналітичний майданчик реформ - радник прем'єра
Политикаua.interfax.com.ua08 декабря 2020

ОП розмістить на одному зі своїх поверхів аналітичний майданчик реформ - радник прем'єра

Офіс президента України (ОП) на одному зі своїх поверхів розмістить аналітичний майданчик - центр для напрацювання стратегій з низки дискусійних тем, повідомив радник прем'єр-міністра Кирило Криволап, який також є виконавчим директором Центру економічного відновлення, що є платформою для створення Національної економічною стратегії-2030.

"Зараз в ОП один із поверхів зачищається - там триває ремонт для того, щоб стратегічний майданчик відбувся вже на базі ОП і рухався далі. Усім зручно, коли всі гілки влади координуються на одній платформі", - сказав він під час конференції "Як перезавантажити ринок капіталу", що відбулася 7 грудня.

За його словами, майданчик буде продовженням експертної дискусії, розпочатої для напрацювання Національної економічної стратегії-2030.

Ухвалений парламентом президентський закон про підтримку бізнесу на час локдауну є напрацюванням такого аналітичного центру, зазначив Криволап.

Підписаний президентом закон №1071-IX, зокрема, передбачає надання одноразової матеріальної допомоги у розмірі 8 тис. грн найманим працівникам, які втратили частину заробітної плати внаслідок запровадження карантину, а також фізичним особам-підприємцям, що втратили частину доходу.

"У п'ятницю парламент ухвалив пакет короткострокової підтримки (...) Зараз ми працюємо над середньо- та довгостроковими заходами стосовно авіації, сфери послуг...", - пояснив Криволап.

Окрім цього, в подальшому центр буде сфокусований на тих реформах, стосовно яких іще немає консенсусу.

"Пенсійна реформа, фондовий ринок, альтернативні фінанси, міжнародний фінансовий центр - це ті речі, щодо яких усе ще точаться дискусії. Ми запропонували зібрати в одному місці людей, які є в авангарді цих ідей, і зафіксувати за підсумками зустрічі документ - таку "фотографію" стану справ (щодо цих дискусійних тем - ІФ)", - сказав виконавчий директор Центру економічного відновлення.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей. Расчитывали на поддержку от украинских нацистов, но навальнятам наваляли по полной. Валяли по асфальту.
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей.
е
ага .... еще расскажи про вояк встречавших Петю..и на вояках тех шеврон дивизии "Мертвая голова", напомнить чья это дивизия?
е
а... так ее работа озвучивать ТУПЫХ?? покажи ка на глобусе Украины море у границ Беларуси...
е
это ж до тебя не доходит, это ж ты у нас тупая дура (сама призналась))), это ж для тебя счастье когда за тебя дяди из америки решают когда тебе спать, а когда срать.... это ж для тебя великое достижение когда кредиты дают за развал производства и обнищание народа...это ж ты за халяву удавишься..
Весёлый Роджер
ОЙ да шо ты? Ты об этом пьяному ёжику в лесу на ухо покизди! А кого спимали в форме СС-Щирая голова, зигующих на факельном шествии у Куеве? Шо опять нЫкого? Закон е, а фашистов ныма, ось таки вот дела!
Елена
Всё то у тебя записано,ты видать при Сталине столько телег на окружающих написал,вот так детально,что пол ГУЛАГа по твоим доносам сидело,ха.писака ,но не Джейн.ха.