"Опитування від ЦВК" не підготували для розгляду в Раді
Политикаwww.ukrinform.ua04 сентября 2020

"Опитування від ЦВК" не підготували для розгляду в Раді

Верховна Рада у зв’язку з непідготовленістю питання про включення до порядку денного сесії законопроєкту №4043 щодо уповноваження ЦВК проводити опитування громадської думки в день голосування на виборах не розглядатиме його у п’ятницю.

Як передає Укрінформ, про це повідомив Голова ВР Дмитро Разумков під час пленарного засідання 4 вересня.

«Воно не готове – ми не можемо розглядати не готове питання, тому воно було знято з порядку денного. У порядку денному стояло включення в порядок денний і скорочення строків подачі альтернативних законопроєктів. Комітет повинен був сьогодні провести засідання…», – пояснив Разумков.

Раніше перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Роман Лозинський (фракція «Голос») на своїй сторінці у Фейсбуці поінформував, що вранці 4 вересня комітет через відсутність кворуму не зміг провести засідання та, відповідно, ухвалити рішення щодо законопроєкту №4043.

Як повідомляв Укрінформ, у п’ятницю Рада планувала третім питанням розглянути питання про включення до порядку денного сесії законопроєкт №4043 щодо надання повноважень Центральній виборчій комісії проводити опитування громадської думки у день виборів.

Ухвалення цього проєкту закону дозволить створити умови для забезпечення інформаційної взаємодії між органами державної влади та громадянським суспільством шляхом забезпечення Центрвиборчкомом організації підготовки і проведення опитування громадської думки в день голосування на загальнодержавних або місцевих виборах на всій території України або в окремих її місцевостях.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Дэн
Сортир должен работать по назначению,канализация отбросов,сбор дерьма.
000000
Хай сторонники цієї позиції себе і утилізують
Дэн
Да ладно,какие могут быть нарушения в здране победившей гыднасци,на гилляку маловеров и зрадныков.Даже если на выборных бюллетнях будут жарить несогласных,а избиратели пробираться к участкам по трупам выборы будут признаны чейстными,прозрачными и вааще окуенными.Слава демократии и апостолу ея Соросу Всемогущему,пи-ц.
00000
Нагнітання .страху і підштовхування до утилізації людей .Людська генетика сформована в умовах дуже високим рівнем углекислого газу так що людству це загрози не несе буде просто новий відбір.
Пархатый
Мнение мовной шлюхи хозяина не интересует.
самое важное
за кого будут голосовать, получив гражданство. головне - не за москаля.
этот порядок наведет
и в мвф и ес. только горячей воды нема и дороги " жэ" (ну то все мелочи). лучше о глобальном поговорим, и потом возьмем кредит ... у мвф
Авторские статьи