Опубліковано законопроект щодо діяльності Служби зовнішньої розвідки
Политикаwww.unn.com.ua07 августа 2020

Опубліковано законопроект щодо діяльності Служби зовнішньої розвідки

Законопроект про внесення змін до ЗУ "Про Службу зовнішньої розвідки України" щодо діяльності СЗР офіційно опубліковано у парламентській газеті "Голос України" від 7 серпня.

У законопроекті пропонується викласти нову редакцію Закону України "Про Службу зовнішньої розвідки України", врегулювати питання правового статусу СЗР, керівництва її діяльністю та загальної структури.

Також у законопроекті враховано зауваження та пропозиції Головного науково-експертного управління Апарату ВР. Так, визначено загальну структуру Служби, відповідно до визначеної Президентом України організаційної структури. А також врегульовано питання утворення територіальних підрозділів закладів, підприємств, установ, організацій у межах затвердженої загальної чисельності, визначеної цим проектом Закону.

Додамо, що цей Закон набирає чинності одночасно з набранням чинності Законом України "Про розвідку".

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроект №2414-д про внесення змін до Закону України "Про Службу зовнішньої розвідки" щодо діяльності Служби зовнішньої розвідки України.

Верховна Рада України направила на доопрацювання з наступним поданням на повторне друге читання законопроект №2412-д про розвідку.

Написать комментарий