Политикаnv.uaSep 30

ОПЗЖ підтримала кандидатуру Добкіна на виборах мера Харкова

nk_hauz/yIGpPjH7R.jpeg

Політична партія Опозиційна платформа — За життя ухвалила рішення підтримати на позачергових виборах мера Харкова Михайла Добкіна.

В ОПЗЖ зазначили, що підтримали Добкіна, зокрема через багаторічну дружбу та спільну роботу з покійним мером Геннадієм Кернесом.

«Михайло Добкін — не нова людина для Харкова, він пов’язаний із рідним містом роками життя та результативною діяльністю для його розвитку. Михайло Добкін послідовно виступає за виконання Мінських угод та відновлення миру на Донбасі, у питаннях захисту прав російськомовних громадян України, у захисті канонічної православної церкви у боротьбі проти спотворення історії та історичної пам’яті нашого народу», — заявили в ОПЗЖ.

У жовтні 2020 року на місцевих виборах Геннадій Кернес був утретє обраний мером Харкова: він набрав близько 60% голосів. У ніч з 16 на 17 грудня 2020 року 61-річний Кернес помер у берлінській клініці Шаріте від ускладнень коронавірусу, а 23 грудня був похований у Харкові на Алеї почесних громадян 2-го міського кладовища.

Зараз обов’язки мера тимчасово виконує секретар Харківської міськради Ігор Терехов.

Позачергові вибори харківського міського голови пройдуть 31 жовтня з 08:00 до 20:00.

💬 Последние комментарии
Елена
Иди опохмелись несчастное.
Луна-2
Привет Роджер тебя тоже не было видно всю неделю - очень скучала .Насчет того, что было, я сама не знаю, но только не ковид -будь он неладен - простуда .ОСЛОЖНЕННАЯ температурой - но вышла вроде -тьфу -тьфу ...ПЛОХО ТОЛЬКО ЧТО СЕЙЧАС ВРАЧЕЙ НЕ ДОЖДЕШЬСЯ .ЧУТЬ ЧТО -ЗВОНИ В СКОРУЮ...советы читала - помогли, спасибо.
Весёлый Роджер
Вы не понимаете, вот тех правильных хлопцев що у 1941 року пишли служить не отсталым москалям, а пишли до передовой технологичной Германии! Ос цэ дило, так и дило, да и кормили у немцев лучше и шнапсу бохато, да и давали тащить награбленное добро у свою хату! Сала бандеровцам - освободителям Хатыни! Сала хероям УПА и продажным пархатым пропахандонам Шмулям та Срулям!
Весёлый Роджер
Для всех - этот ТУПОЙ свинорылый Сруль даже и не чуял, на своём "теплом" складе с дюффицитом, про ФИДОНЕТ, тому що вин тоди делал своему керивнику миньет!
Весёлый Роджер
ОЙ Шмуля Сруль, таки ты поясни народу, а дэ там Роджер от снарядов всрался з переляку и ГЛАВНОЕ!!! А що то за ЩИРОЕ ГИВНО- що отдал приказ бить НЕ ПРИЦЕЛЬНО!!! 25 кг снарядами по мирным жителям? Давай Сруль отвечай!
----
А вот Луночка, вы не чуяли як живут боХато пиндосные жополизы у Албании, Болгарии, Грузии и тд! Тамо так панують, так панують, що там зовсим народу не осталось - одни старики! Сало Америке и Д. Псаки!
Весёлый Роджер
Привет лапа! Как ты там? Оклемалась? Что у тебя было? Советы мои прочитала по борьбе с гриппом или не успела?
Авторские статьи