Политикаua.interfax.com.uaApr 28

"ОПЗЖ" звернеться до КС у разі ухвалення ВР змін до Земельного кодексу - Бойко

nk_hauz/-mzn2k_xzt-hzc4-4lur.jpg

У разі ухвалення Верховною Радою законопроекту про внесення змін до Земельного кодексу(№2194) фракція "Опозиційна платформа - За життя" звернеться до Конституційного Суду України з поданням про його відповідність Основному закону, заявляє співголова фракції Юрій Бойко.

"Ми звертатимемося до Конституційного Суду і вимагатимемо скасування цього закону, тому що він порушує права громадян", - сказав Бойко журналістам у середу в Києві.

За його словами, після ухвалення законопроекту в українських фермерів будуть нерівні можливості з іноземними покупцями землі.

"Наш фермер просто не може конкурувати з великими іноземними корпораціями", - зазначив народний депутат.

Бойко наголосив, що "ОПЗЖ" уже підготувала подання до КС.

Він також повідомив, що фракція не братиме участі в позачерговому пленарному засіданні, яке може відбутися в четвер.

"Виходячи з попереднього порядку денного... ми не бачимо для себе можливості брати участь у порожньому засіданні, яке не має нічого спільного з тим, що на сьогодні вимагають громадяни України... ми не братимемо участі, якщо порядок денний не зміниться", - наголосив Бойко.

Як повідомлялося, парламент розпочав розгляд у повторному другому читанні законопроекту №2194 про внесення змін до Земельного кодексу та інших законів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин 16 березня. До законопроекту надійшло 3128 пропозицій і поправок, переважно від депутатів із фракцій "Опозиційна платформа - За життя" та "Батьківщина". Згідно з регламентом роботи Верховної Ради, народні депутати не можуть розглядати інші питання, доки не закінчать розгляд розпочатого законопроекту.

💬 Последние комментарии
Авторские статьи