Политикаkontrakty.uaSep 26

Палата представників Конгресу США схвалила проєкт оборонного бюджету-2022 з допомогою для України

nk_hauz/B6m5rJH7g.jpeg

Палата представників Конгресу США схвалила проєкт оборонного бюджету на 2022 фінансовий рік. Як зазначається, проєкт оборонного бюджету у сумі $778 млрд підтримали 316 голосами, проти було 113. Цього тижня Комітет з правил Палати представників США схвалив низку поправок до проєкту. Серед пропозицій конгресменів - санкції проти "Північного потоку-2", використання титану з України замість ресурсів з Китаю та Росії, від яких зараз залежні Сполучені Штати, та нові санкції проти РФ та російських олігархів, високопосадовців та медійних осіб. Крім цього, законопроєкт передбачає надання 300 мільйонів доларів безпекової допомоги Україні, а також пропонує збільшити присутність американських військ на східному фланзі НАТО - у Польщі, Румунії та Балтійських країнах. Палата представників також включила до проєкту оборонного бюджету поправки, що передбачають обмеження на операції з новим державним боргом Росії як на первинному, так і на вторинному ринку. Заборона американцям купувати та продавати деякі російські облігації, за задумом конгресменів, стане відповіддю на спроби Росії втрутитись в американські вибори. Для остаточного затвердження документа потрібно, щоб проєкт з таким самим змістом ухвалили в Сенаті. Закон набирає чинності після підписання президентом США. Як повідомляв Укрінформ, 29 вересня Комітет з питань міжнародних відносин Сенату США проведе слухання за закритими дверима за участю високопоставленого представника адміністрації на тему енергетичної безпеки й, зокрема, політики команди Джо Байдена щодо газопроводу Nord Stream 2. Адміністрація Байдена від початку своєї каденції запровадила низку санкцій, спрямованих проти російського газопроводу. Водночас у Білому домі відмовились від запровадження обмежень проти компанії-оператора, Nord Stream 2 AG, заявивши, що це порушить американські національні інтереси. У Конгресі США вважають цей крок помилкою й працюють над тим, щоби змусити Білий дім скасувати будь-які обмеження щодо санкцій США на законодавчому рівні. Російський газовий монополіст Газпром 10 вересня оголосив про завершення будівництва газопроводу «Північний потік – 2». Він побудований з Росії до Німеччини в обхід України по дну Балтійського моря. Єдиним акціонером проєкту є Газпром.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Просто возмутительные действия страны-агрессора.
Ост
Пока будете оглядываться на заинтересованность других- Так и будете ходить в марионетках. Свидоми.
е
ну я понимаю, что у тебя детская травма и хронический склероз...но до тебя тупой дуры так и не дойдет, что ТВОЯ половая жизнь под мостами здесь НИКОМУ не интересна....
е
Елена, шо ж твои америкосы так трусятся? они ж их сами воспитывали, кормили, вооружали??? Елена, ау - твоя Америка спонсор терроризма! и ты этим гордишься, дура тупая????
е
свидомые у вас как с логикой?))) это же "самый грязный и вонючий газ агрессора" и вы готовы его пропускать через свою чистую трубу?))) или деньги как обычно не пахнут?))
е
ага, твой брат по разуму))) такой же ибанутый и тупой...
е
ну я был там и что? за всю Африку не скажу конечно, но там где был там ДЕЙСТВИТЕЛЬНО все министры имеют профильное образование..так что твой выпад очередной бздеж....