Политикаzik.ua1 февр.

"Паралельно з нормандським": Зеленський виступив за створення ще одного формату переговорів

nk_hauz/-mssrekpcfktf9zg_5kv.jpg

До нового формату повинні увійти США і Росія

Президент України Володимир Зеленський виступив за приєднання президента США Джо Байдена до переговорів з Росією щодо ситуації на Донбасі і в Криму. Про це український глава повідомив в інтерв'ю Axios, передає пресслужба Офісу президента.

Зеленський наголосив, що у нормандському форматі наразі спостерігається момент стагнації. Якщо ж така ситуація буде продовжуватися надалі, то цей формат буде вичерпаний. У зв'язку з цим президент зізнався, що хотів, аби Джо Байден мав одну з вирішальних місій у переговорах. 

"Я дійсно хотів би долучити Президента Байдена до Нормандського формату. Я готовий іти на все, щоб домовитися з Президентом Сполучених Штатів і з "Нормандською четвіркою". Мені здається, що це може посилити переговори", - зазначив він. 

Водночас Володимир Зеленський припустив, що паралельно з Нормандським форматом може створити ще один, де обов’язково повинні бути США і Росія.

"Це паралельний кейс. Це не значить, що ми ставимо хрест на Нормандському форматі. Але є питання, які в "Норманді" не є аджендою і не піднімаються, а саме: що робити з Кримом. Чи ви хочете сказати, що ми повинні поставити хрест на Криму й не згадувати, що це наша територія? Я як новий Президент цього не можу собі дозволити. Не хочу. І я це ніколи не прийму", - наголосив Володимир Зеленський. 

Нагадаємо, раніше віцепрем'єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що хотів би залучити Велику Британію і Сполучені Штати Америки до переговорного процесу щодо Донбасу.

💬 Последние комментарии
Ке
Медведчук вообще от реальности отбился, кто в здравом уме мог ожидать от Зелени другого? да ладно? Идиоты?
Серж
Грабит Киев гымэрыка, как и ограбила Ирак, Ливию, Югославию, и иже с ними.
Путин - Император всея 3емли
как будем делить Америку ? по честному или как всегда ? по Шарикову... Арабский мир и чёрный BLM Интернационал уже готовы к переменам !!!
Сергей.
Зубченко, Вы очень злой.
кизяковые ааккумуляторы Роджера
Весёлый Дрочер как всегда "багатиэ дупкой" и не может понять почему обещанные цэ 200 лет, не позволяют работать спутникам на орбите годами, даже в условиях космоса - комфортных для полупроводников... об этом «Исследования NREL, около 0,5% в год.». как всегда скромно умалчивает . Незачем нищему заробитчанину с тремя классами церковно-приходской школы на плантациях клубники,яблок,помидоров забивать себе голову всякой чепухой, тем более ставить опасные эксперименты с китайскими литиевыеми аккумуляторами разработок времён СССР
Елена
Аиу меня деревянный автомат, для моего любимчика,засуну его ему в дупу,для пущей обидностти нарисовала на прикладе с обеих сторон по красной звезде с серпом и молотом, чтобы ему еще больнее было,хе.
Елена
Кто кто конь в пальто,немцы главные там были,а твои друзья бандеровцы их подручными,читай исполнителями,я уже писала что они не мои герои,а что они семьи коммунистов и комсомольцев убивали,партработников и партактив,ты ничего сказать не хочешь,а в прислугу им шли враги советской власти,твои идейные братья, ничего сказать не хочешь?