Политикаwww.eurointegration.com.uaFeb 26

Парламент Словаччини відхилив ратифікацію Стамбульської конвенції

nk_hauz/-m11krzijz56yvjwxtdq.jpg

Парламент Словаччини висловився проти ратифікації Стамбульської конвенції Ради Європи про запобігання та боротьбу з насильством щодо жінок та домашнім насильством.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на AP.

96 із 113 присутніх парламентарів проголосували за відхилення ратифікації договору.

Документ був прийнятий Радою Європи в 2011 році задля боротьби з насильством проти жінок по всій Європі.

Відмова від ратифікації була запропонована ультранаціоналістичною Словацькою національною партією, членом правлячої коаліції за підтримки правлячої партії Smer і соціал-демократів.

Депутати також закликали президента Зузану Чапутову повідомити Раду Європи, що Словаччина залишиться поза договором.

Опоненти конвенції в Словаччині, яка є переважно римо-католицькою, стверджують, що деякі положення порушують конституцію Словаччини - наприклад, те, що конституція визначає шлюб як союз чоловіка і жінки.

Як відомо, на сьогодні Конвенцію Ради Європи у ЄС не ратифікували Болгарія, Чехія, Угорщина, Ірландія, Латвія, Литва, Люксембург, Словаччина та Велика Британія.

Європейський Союз та Рада Європи закликають Україну ратифікувати її без зволікань. В Україні насильство над жінками залишається однією з найгостріших соціальних проблем: щорічно кількість жертв сягає 1,1 мільйона.

💬 Последние комментарии
е
когда собаке делать нечего, она яйца лижет.... ну вот КАК отмена перевода часов будет противодействовать "российской агрессии"?...если ту же Россию абсолютно не смущает наличие на своей территории 7 или 8 часовых поясов..... дебилы блин....
е
Елена, так что ВСЕ эти люди недоумки ничего не понимающие или ТЫ тупая дура?? Ты когда за СВОИ слова отвечать начнешь, брехло? ТВОЙ герой Сеня-кролик тоже недоумок у тебя???))))
е
СРАЗУ видна ВСЯ мощь тупого интеллекта... Тебе склеротичке напомнить ТВОИ утверждения по газу, по развитию промышленности??? Ты когда за СВОИ слова отвечать начнешь, а брехло трепливое??? Не можешь за свои слова отвечать, тогда заткнись и вали отсюда в свою Америку к морячкам под мост!!!
:-(
Даун
:-)
ФилосоФ трех строк
:-(
голос с того света...
Гость
И антинародное властвование проводит военную операцию против жителей Донбасса, которые отказались признавать итоги государственного переворота.