Парламент ухвалив за основу засади державної антикорупційної політики на 2020–2024 роки
Политикаuainfo.org05 ноября 2020

Парламент ухвалив за основу засади державної антикорупційної політики на 2020–2024 роки

Верховна Рада ухвалила проєкт закону №4135 про засади державної антикорупційної політики на 2020–2024 роки

Як зазначає "Еспресо", відповідний законопроєкт підтримали 320 нардепів.

Крім того, рішеня про скорочення строків подачі правок і підготовки проєкту закону до другого читання ухвалили 229 депутатів.

Згідно з пояснювальною запискою до проєкту закону, його метою є досягнення прогресу в запобіганні та протидії корупції, а також забезпечення злагодженості й системності антикорупційної діяльності всіх органів державної влади й органів місцевого самоврядування, передусім завдяки затвердженню й успішній реалізації Антикорупційної стратегії на 2020–2024 роки.

Атикорупційна стратегія передбачає подальше вдосконалення загальної системи запобігання та протидії корупції, а також мінімізацію корупції в найбпріоритетніших із позицій корупції сферах, зокрема за рахунок проведення успішних антикорупційних реформ. Положення документу також спрямовані на забезпечення невідворотності відповідальності за корупцію.

Документ також забезпечує гарантії захисту викривачів, удосконалює механізм повідомлення про корупції та розгляду такої інформації, розбудову інституційної спроможності уповноважених органів для належного забезпечення захисту викривачів корупції.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Шизики
Бесоног-михалков дэтэктед!
ха-ха
фиг им всем! Россия выстоит, а мы наконец- то вспомним, что славяне, а не укры!
ПОЮТ ЛИ ФОПы ЩЭНЭВМЭРЛУ
ПОЮТ ЛИ ФОПы ,,ЩЭНЭВМЭРЛУ,,? ИЛИ СЛОВА ЗАБЫЛИ?
ВНУШЕНИЕ ЭТО СИЛА
Что бы не лечить украинских пациентов с ковидом, врачи показывают им ,,ОКНО В ЙЕВРОПУ,,! И пациенты верят.
Весёлый Роджер
Да хрен тебе! Народ и Сало - едины! Сала пиндосоизбранному Гетману Зе!!! «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.»
ТЫ ГОВНОПЛЮЙ И ГОВНОЕД
ДА! МНОГО ГОВНА В ТВОЕЙ РАЗДОЛБАНОЙ ПАСТИ ПОМЕЩАЕТСЯ! КТО ЖЕ ТЕБЕ НАПОЛНЯЕТ ГОВНОМ ТВОЮ ПАСТЬ? НЕБОСЬ В ТУАЛЕТЕ ВЫПРАШИВАЕШЬ У ПОСЕТИТЕЛЕЙ? ВСЁ ПЛЮЁШЬСЯ И ПЛЮЁШЬСЯ! УКРАИНСКИЙ ГОВНОПЛЮЙ И ГОВНОЕД ТЫ!
Весёлый Роджер
Какая-то шизуха в стиле пропахандона Шмули_Елен, со сожранными ежами и картонными мостами тай 200 000 пидземных нЫбаченных бурятов на танках,конях и санках. Неужели ещё есть щирые долбоэбы шо верят в эту бредятиту? Никого майдан ни чему не научил - вот жешь блин терпилы эуропеидные!