ПАРТІЮ ЗЕЛЕНСЬКОГО МОЖЕ ПОТІСНИТИ ТИМОШЕНКО, - ПОЛІТОЛОГ
Политикаintvua.com22 июня 2021

ПАРТІЮ ЗЕЛЕНСЬКОГО МОЖЕ ПОТІСНИТИ ТИМОШЕНКО, - ПОЛІТОЛОГ

Рейтинг "Слуги народу" тримається на Володимирі Зеленському. Прямо корелюється з рейтингами президента.

Так ситуацію з рейтингами партій описує у своєму блозі на gazeta.ua політолог Олег Саакян

Ситуація навколо каналів Віктора Медведчука і Тараса Козака, компрометуюча інформація про Петра Порошенка - це все зіграло в плюс Зеленському і звісно ж маргіналізувало частину опонентів. Тут очевидно ситуативний сплеск, який може стати сталим, тільки у разі системних рішень з боку Банкової і демонстрації ефективної політики. За інших обставин - бульбашка лусне.

Ключовим для зростання рейтингів "Слуги народу" є відсутність альтернативи для ядра виборців Зеленського. Для центристів, для яких Порошенко та Медведчук не їх герої, є Юлія Тимошенко, яка поступово нарощує рейтинги. За пів року можемо отримати ситуацію, коли головне протистояння буде між "слугами" і "Батьківщиною". Рівновіддалено по флангах знаходитимуться ОПЗЖ та "ЄС".

Питанням, яке може обвалити рейтинги "слуг", стане земля. Це постійно битиме по підтримці. Друге - тарифи восени. Як тільки прийдуть платіжки, рейтинги правлячої політсили дізнаються про це першими.

У "Батьківщини" ситуація більш райдужна. Стала центриська позиція імпонує виборцям. Тобто потенціал для нарощення значно вищий, ніж у ОПЗЖ та "ЄС". Тихим сапом, але Юлія Володимирівна набирає. Вже потісняє "Опоплатформу". Може вийти на друге місце. Цьому сприятиме питання землі. Тимошенко сприймають як опозиційного лідера цієї та тарифної тем. Вони є частиною її ідеологічної бази. І якщо тарифи це сезонно, то із землею рядом необдуманих кроків, влада сама штовхає в ситуативну підтримку Тимошенко тих, хто ніколи не був її симпатиками.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ГРАМОТЕИ ХРЕНОВЫ
Хотя бы заголовки правильно писали! украину укрианой обозвали! Зрада вэлыка!
ВСЁ ГОРАЗДО СЕРЬЁЗНЕЕ
Нет. Тут всё гораздо серьёзнее, чем кажется!
ВСЁ ГОРАЗДО СЕРЬЁЗНЕЕ
Нет. Тут всё гораздо серьёзнее, чем кажеся!
Елена
Да я к примеру говорила, найдут людей,а бы желание было такое сделать у заказчиков,вон Роджеру предложи миллион долларов,так он и жовто-блакитный прапор и щэ не вмэрлу будет носить и петь с утра до ночи,а ещё штук двести накинуть американских рублей он и вышиванки иголкой будет вышивать,хе.продажный он, полностью , Иуда .
Патріотів зливають
Та он просто прикалывается. Актер же ж. Комедийный жанр.
СКОРО ЖДИТЕ КИНО В уКРАИНЕ
В ближайшее время нам покажут кино с трупом. В трупе опознают зеленского. Обвинят кого - понятно! Поднимается жуткая суматоха с боевыми действиями. Настоящщий зеленский пьёт кофе у себя на даче. Скажете такого быть не может? Потому что не может быть никогда? А репетиции подобных сцен уже были. И режиссёр умелый имеется...
Патріотів зливають
Это правильно. Нельзя победить с теми, кто умеет только проигрывать. Теперь осталось найти тех, кто умеет побеждать. Это будет непросто.