ПАРУБІЙ РОЗПОВІВ, КОЛИ РОЗПОЧНЕ РОБОТУ НОВА РАДА

21.07.2019 17:14 www.5.ua
На підрахунок голосів є два тижні, після – невідкладно головою ВР буде скликана робоча група.
Для запуску нової Верховної Ради необхідно створити три робочі комісії. Про це після голосування розповів голова парламенту Андрій Парубій.

"Я, як голова ВР, маю скликати першу робочу групу. Скличу її невідкладно після того, як будуть опубліковані дані стосовно виборів і по пропорційній системі, і по мажоритарній. Має бути створено три робочі групи: по формуванню комітетів, по розсадці в залі й по забезпеченню депутатів", – розповів Парубій.

За його словами, орієнтовна дата для першого засідання нової Ради – кінець серпня, початок вересня.

"Орієнтовна дата, коли робоча група зможе прийняти рішення проводити перше засідання, – зазначив Парубій, додавши, – невідкладно організую, щоб перше засідання відбулося чимшвидше".

Позачергові вибори до Верховної Ради розпочалися в Україні. О 8:00 по всій Україні відкрилися виборчі дільниці, і працюватимуть вони до 20:00. Голосування відбувається за змішаною виборчою системою. У бюлетені за партійними списками представлено 22 політичні партії. А у мажоритарних округах балотується понад три тисячі кандидатів. Свої голоси вже віддали лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко, лідер "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Бойко, чільник "Радикальної партії" Олег Ляшко та голова ВРУ Андрій Парубій.

На виборчих дільницях уже побували 5 президент України Петро Порошенко та президент Володимир Зеленський.

Комментарии

ua Гость, 22.07.2019 04:15

порошенко и этот долбоеб в Раде и украине писец

ru Гость, 21.07.2019 19:12

А ведь дурные хохлы вместе с петушенком выберут обратно этого долбоеба в раду

ua Гость, 21.07.2019 18:45

и хитро так справочкой с дурдома помахивал

Добавить комментарий