Пентагон: з 2014 року США надали Україні близько мільярда доларів на оборону
Политикаwww.unn.com.ua14 апреля 2018

Пентагон: з 2014 року США надали Україні близько мільярда доларів на оборону

Починаючи з 2014 року США виділили майже 1 мільярд доларів на допомогу Україні в сфері безпеки і оборони. Про це сказав заступник міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Роберт Карем, виступаючи на 11 Київському форумі з безпеки, передає кореспондент УНН. "Сьогодні, я хочу повторно підтвердити підтримку США суверенітету України, її територіальній цілісності. Росія окупувала Крим, створила конфлікт на Донбасі, нелегально використовуючи свої військові сили. Але ми не маємо змиритися з цією агресією. Навпаки, ми не маємо права ані приймати російську окупацію і анексію української території, ані приймати її дестабілізаційні дії щодо України і спроби відібрати у їі громадян право обирати свою долю", - наголосив Карем. США та партнери продовжуватимуть чинити тиск на Росію, поки вона не почне врешті дотримуватись своїх мінських зобов'язань, підкреслив він. "Наші санкції залишаться в силі, поки Москва не відреагує на вжиті заходи, і санкції, пов'язані з Кримом, залишаться на місці, поки Росія не поверне повний контроль над півостровом Україні. США, як і раніше, прагнуть до глибокої перебудови оборонних можливостей українських сил і подолання перешкод на шляху до НАТО. З 2014 року ми надали майже мільярд доларів на допомогу Україні в галузі безпеки", - сказав Карем. Як повідомляв УНН, американська адміністрація прийняла рішення продати Україні протитанкові ракетні комплекси (ПТРК) Javelin на загальну суму в 47 млн доларів США. Про це оголосило управління міністерства оборони США з оборонного співробітництва і безпеки (DSCA, Defense Security Cooperation Agency).

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
ага .... еще расскажи про вояк встречавших Петю..и на вояках тех шеврон дивизии "Мертвая голова", напомнить чья это дивизия?
е
а... так ее работа озвучивать ТУПЫХ?? покажи ка на глобусе Украины море у границ Беларуси...
е
это ж до тебя не доходит, это ж ты у нас тупая дура (сама призналась))), это ж для тебя счастье когда за тебя дяди из америки решают когда тебе спать, а когда срать.... это ж для тебя великое достижение когда кредиты дают за развал производства и обнищание народа...это ж ты за халяву удавишься..
Весёлый Роджер
ОЙ да шо ты? Ты об этом пьяному ёжику в лесу на ухо покизди! А кого спимали в форме СС-Щирая голова, зигующих на факельном шествии у Куеве? Шо опять нЫкого? Закон е, а фашистов ныма, ось таки вот дела!
Елена
Всё то у тебя записано,ты видать при Сталине столько телег на окружающих написал,вот так детально,что пол ГУЛАГа по твоим доносам сидело,ха.писака ,но не Джейн.ха.
Елена
Тупых там нет,управлять ими тяжело,а её работа такая,что что ей сказали ,той Псаки,то она и говорит,Псака,звучит по русски как то по собачьему,ха.
Елена
Этот закон ещё при Порошенко принимали, сейчас ввели,а фашистов при власти нет,были,80 лет назад,а сейчас нету,