Пентагон заявив про надання всієї допомоги Україні
Политикаaspekty.net22 января 2020

Пентагон заявив про надання всієї допомоги Україні

Допомогу Україні було направлено «відповідно до вимог Конгресу і вказівок нам» до кінця бюджетного року.

Всю військову допомогу Україні було надано, як того вимагав Конгрес США. Про це заявив головний прес-секретар Пентагону Джон Гоффман, повідомляє Голос Америки.

«Всю допомогу виділено і направлено Україні», — прокоментував Гоффман звіт Офісу урядової підзвітності.

Повідомляється, що в звіті державні аудитори заявили, що Служба управління і бюджету Білого дому порушила закон США про контроль затримок (Impoundment Control Act), коли минулого літа прийняла рішення заморозити оборонну допомогу Україні.

Офіс урядової підзвітності США підпорядковується Конгресу і перевіряє ефективність управління державними коштами.

Гоффман зазначив, що допомогу Україні було направлено «відповідно до вимог Конгресу і вказівок нам» до кінця бюджетного року.

«Ми мали намір направити ці гроші до кінця фінансового року, щоб допомогти безпеці України. Так і сталося… крім дуже невеликої частини, так і сталося», — підкреслив він.

Гоффман запевнив, що однією з цілей Пентагону було забезпечити «наявність антикорупційних заходів, і що гроші будуть витрачені відповідно».

Він назвав питання затримки оборони України «дуже політизованим».

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Е
Та что они все так беспокоятся, Украина всех завалит хлебом.. Все выгребет из закромов и завалит, плевать что своим есть будет нечего и что хлеб у себя дорожает.. Главное обеспечить Омерику и западных "партнёров", а они за это одобряет ещё какую-либо ахинею наших правителей.. Наш гермафродит Елена в этом уверен
Броунджер
И произошло это очень давно.
ПЕТРО - ГАДИТ
..., И НЕ ПОЖИВЕШЬ....
Броунджер
Вот и чешите теперь свою тупую репу,жопочники позорные.
Луна-2
Россия правильно делает что ограничивает экспорт зерна Потому что неизвестно каким будет этот год .Она должна заботиться сперва о внутреннем покупателе- о своих гражданах .А уж потом в соответствии запасов зерна и продавать ...Это на Украине только могут сразу продать весь урожай зерновых ,обеспечив себе прибыль, а там - хоть трава не расти Оставив голодными своих же граждан ..
ПЕТРО - ГОНДОН
.....не сри ПЕТРО .... НЕ СРИ.......
гость
...не гадь старый пидор......