Политикаparlament.uaApr 26

Перед Великоднем нардепи хочуть менше працювати

nk_hauz/-mzdjqyksdbqbbd9efht.jpg

Перед Пасхою парламентарії пропонують скоротити пленарний тиждень

У Верховній Раді пропонують скасувати пленарне засідання цієї п'ятниці, 30 квітня, на якому традиційно відбувається заслуховування Кабінету міністрів. Натомість нардепи, імовірно, працюватимуть в комітетах і в округах.

Про це повідомив перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко під час погоджувальної ради.

Є пропозиція до колег з усіх фракцій, щоб п’ятницю зробити днем роботи в комітетах та на округах. Можливо хтось вже буде відправлятись працювати з громадами, тому що питань багато накопичилось, — це і безпекові питання, і питання, як відбувається реформа децентралізація, - сказав Корнієнко.

Фракція запропонує Раді відповідний проєкт постанови щодо заміни пленарного засідання і його можуть розглянути на одній з позачергових сесій у четвер, 29 квітня.

Нагадаємо, спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що протягом тижня уряд може зібратися на два позачергові засідання, на яких розглянуть 14 питань.

💬 Последние комментарии
Каменяр
В Росію їхати найближчим часом не збираюсь. Були плани зробити круїз по Волзі в 2014-16 роках ( дружина родом з Поволжя) разом з дітьми. Але зараз в дурдом їхати не плануємо взагалі.
УПС
Смешно. Прототип Тони Старка стал ТОНИ СТАРКОМ. Одно но - СТАРК хоть что то создавал а этот ЧТО? Все его проекты убыточны бу га га га. Откуда кеш? От государства от НАСА. ВЕСЬ ПРАЗДНИК ОПЛАЧИВАЮТ АМЕРИКАСКИЕ НАЛОГОПЛАТИЛЬЩИКИ УВЫ.
Каменяр
За що розстріляли в 2012 рибаків в азовському морі, кому вони загрожували?
Каменяр
За що розстріляли в 2012 рибаків в азовському морі, кому вони загрожували?
Каменяр
І де питання щодо демаркації, "підняте Росією" ще в 2004 році?
Каменяр
В пакеті з гуманітарною допомогою (ГУМКОНВОЇ) зброєю і боєприпасами сепаратистам в Луганську і Донецьку, обстріли військових частин з території Росії, тисячі російських військових " у відпустці" на танках, які з Бурятії, Уралу і Кавказу приїхали "відпочивати" на Донбас, а "зелені чоловічки" в Криму... Чого вартує лише 12 000 автоматів, привезених Сергієм Кургіняном як "гуманітарна допомога" від "российского гражданского общества" .....
Игбун Хохлов
Мнение Дурагона никого не интересует.