Политикаnv.ua10 сент.

Перестановки в Кабміні: співбесіди з кандидатами на посади міністрів вже проводяться — нардеп

nk_hauz/LQpfqDI7R.jpeg

Нардеп від Слуги народу Олександр Качура заявив, що співбесіди з кандидатами на посади нових міністрів в Кабмін вже проводяться.

В ефірі телеканалу Україна 24 Качура розповів, що при виборі кандидатів депутати від СН будуть спиратися на думку президента Володимира Зеленського.

"У нас є внутрішня домовленість, оскільки остаточне рішення ще не прийнято і у нас фракція не збиралася. У нас фракція буде збиратися вже перед наступним сесійним  тижнем, і ми вже будемо обговорювати конкретно. В першу чергу ми будемо спиратися на думку президента Зеленського. Тому що йому народ України довірив владу, і він має право нам рекомендувати тих кандидатів в міністри, які, на його погляд, гідні зайняти цю посаду. А в цілому треба робити аудит роботи всіх без винятку міністерств і робити висновки", - зазначив він.

Раніше глава фракції Слуга народу Давид Арахамія заявив, що в Кабінеті міністрів планують здійснити ротацію трьох-чотирьох міністрів.

21 липня нардеп Слуги народу Олександр Качура заявив, що в уряді можуть відбутися кадрові перестановки. Він розповів, що зараз є претензії до міністра оборони Андрія Тарана, міністра юстиції Дениса Малюськи і міністра культури і інформполітики Олександра Ткаченка. Глава Верховної Ради Дмитро Разумков також заявив, що не виключає відставки трьох міністрів восени.

У той же час міністр культури Ткаченко заперечує свою можливу відставку і назвав це «чутками» . За його словами, Офіс президента з цього питання «не веде ніяких серйозних розмов».