Підготовче засідання суду у справі Кернеса перенесено на 12 червня
Политикаua.interfax.com.ua6 дней назад

Підготовче засідання суду у справі Кернеса перенесено на 12 червня

Київський райсуд Полтави переніс підготовче засідання у справі щодо міського голови Харкова Геннадія Кернеса і його охоронців Віталія Блінника та Євгена Сміцького, яке мало відбутися в п'ятницю.

"Підготовче судове засідання у кримінальному провадженні... перенесено судом на 12.06.2020 на 10:00 у зв'язку з поданими клопотаннями учасників справи про перенесення судового засідання з огляду на впровадження на території України карантину і вжиті заходи, спрямовані на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)", - повідомляється на порталі "Судова влада України".

Як повідомлялося, 31 січня 2020 року Полтавський апеляційний суд задовольнив апеляційні скарги на ухвалене в серпні 2018 року рішення суду першої інстанції у справі щодо Кернеса, Блінника та Сміцького й направив справу на новий розгляд до Київського районного суду Полтави.

25 січня 2014 року невідомі напали на учасників маршу на підтримку Євромайдану в Харкові. Того самого дня депутат Харківської облради Іван Варченко (ВО "Батьківщина") заявив про викрадення двох активістів Євромайдану - Олександра Кутяніна та Олексія Ряполова "після того, як вони знімали номери автомобілів "друзів Кернеса" біля готелю "Національ". Пізніше відділ зв'язків із громадськістю ГУ МВС України в Харківській області повідомив, що інформація про викрадення активістів Євромайдану не підтвердилася.

2 березня 2015 р. Кернесу було повідомлено про підозру в скоєнні злочинів, передбачених ч. 2, 3 ст. 27, ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч. 2, 3 ст. 27, ч. 2 ст. 127 (катування), ч. 2, 3 ст. 27, ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством) КК України та про завершення досудового розслідування. Його охоронцям було пред'явлено підозру за ч. 2 ст. 146, ч. 2 ст. 127, ч. 1 ст. 129 КК України.

26 березня 2015 року Генеральна прокуратура передала обвинувальний акт до Дзержинського райсуду Харкова.

2 квітня 2015 року Вищий спеціалізований суд України (ВССУ) оголосив резолютивну частину рішення щодо перенесення розгляду справи Кернеса до Київського райсуду Полтави.

10 серпня 2018 року суддя Київського райсуду Полтави Андрій Антонов ухвалив постанову, в якій розцінив систематичну неявку прокурорів на дебати у справі міського голови Харкова Кернеса та його охоронців Блінника та Сміцького як відмову від обвинувачення і закрив кримінальне провадження.

Це рішення оскаржили прокуратура, а також потерпілий Сергій Ряполов і його представник, адвокат Тетяна Зелькіна. Посилаючись на значні порушення КПК, допущені під час розгляду справи в суді першої інстанції, вони вимагали скасувати рішення Київського райсуду Полтави та призначити новий розгляд справи.

2 комментария

Написать комментарий
 • е
  6 дней назад
  Вот интересно, пытаются судить за то что якобы дал по физиономии и якобы угрожал, но нет дела и суда по факту покушения на убийство самого Кернеса. Так же как и нет объяснений от якобы пострадавших чего они полгода молчали и откуда у них появились квартиры в Киеве, а сами они по месяцу всем семейством провели в Египте. При этом спокойно из зала суда выпускают убийц и насильников с подтверждённым видео фактами преступлений (Торнадо). Елена расскажи как такое может быть в правовом государстве к которому ты приписываешь Украину?
  Ответить
  • гость
   6 дней назад
   е
   Да. И за "викрадення двох активістів Євромайдану - Олександра Кутяніна та Олексія Ряполова" - судитть собираются. А за то, что "вони знімали номери автомобілів біля готелю "Національ" - их никто не судит.
   Ответить
💬 Последние комментарии
Оуна-2
Ни то, ни другое -просто ей скучно без Роджера .Наверно это кохання с першого слова))))
ясь
свидома тварына? или просто ебанашка?
Луна-2
Добрый вечер красивая .ты -неисправима)))). Роджер- есть -плохо.Роджера нет- опять плохо.)))))
Елена
Здравствуйте Луночка,да похожи они на клоунов,да Весёлый Роджер когда одевал костюм химзащиты Л-1 ну почти такой же красавЕц был,ха.на дело он в нём ходил,чтоб не узнали,это как новый сегодняшний анекдот по короновирису."Дорога я в магазине,что брать?А ты в маске?(от Маска,это я от себя добавила)Да ,я в маске.Тогда дорогой бери кассу,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
ЭТО КАК ПОНИМАТЬ
ПЛАНЕТА ПЕРЕНАСЕЛЕНА И С ЭТИМ НУЖНО ЧТО ТО ДЕЛАТЬ! (ТРАМП).
е
а цена отечественного 49 баксов.. 49 меньше 240? не?
гость
Для вида Трамп, запретит иностранную рабочую силу, вот только реально это ничего не изменит, а потом ещё быстро поменяет своё мнение когда изза этого начнут падать прибыли "крупного бизнеса" и быстренько всё откатит - ведь главное деньги, а люди расходный материал.