Підстав для розпуску Верховної Ради немає – Разумков
Политикаprm.ua28 июня 2021

Підстав для розпуску Верховної Ради немає – Разумков

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, заявив в інтерв’ю «Прямому», що не бачить на сьогодні підстав для розпуску Верховної Ради 9 скликання.

“Я не люблю використовувати формулювання “можливості” в даному випадку, я вважаю, що ми повинні апелювати до Закону. Згідно із законом, згідно з Конституцією України, сьогодні підстав для дострокового припинення повноважень Верховної Ради України немає”, відзначив Разумков.

На думку Разумкова, жодна з таких можливостей, розпуску парламенту і проведення дострокових виборів в Україні, які закріплені в законодавстві сьогодні не є актуальними.

Однак Разумков також не став заперечувати, що все ж в Україні може виникнути така ситуація, яка призведе до розпуску ВРУ.

“Теоритично це можливо. Практично, якщо чесно, мало ймовірно! Тому якщо ми говоримо за Законом, то дострокове припинення повноважень Верховної Ради України 9 скликання сьогодні неможливе!”, – додав він.

Також, Разумков розповів, що Президент Зеленський зазначав, що питання закону про деолігархізацію та побудову захисної стіни біля Донбасу будуть винесені на референдум, якщо їх не розглянуть у парламенті. Однак такі питання, як територіальна цілісність не можуть виноситися на референдум.

Окрім цього, в інтерв’ю “Прямому”, Дмитро Разумков заявив, що Конституція України потребує певних змін, зокрема, в частині про децентралізацію і місцеве самоврядування.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ГРАМОТЕИ ХРЕНОВЫ
Хотя бы заголовки правильно писали! украину укрианой обозвали! Зрада вэлыка!
ВСЁ ГОРАЗДО СЕРЬЁЗНЕЕ
Нет. Тут всё гораздо серьёзнее, чем кажется!
ВСЁ ГОРАЗДО СЕРЬЁЗНЕЕ
Нет. Тут всё гораздо серьёзнее, чем кажеся!
Елена
Да я к примеру говорила, найдут людей,а бы желание было такое сделать у заказчиков,вон Роджеру предложи миллион долларов,так он и жовто-блакитный прапор и щэ не вмэрлу будет носить и петь с утра до ночи,а ещё штук двести накинуть американских рублей он и вышиванки иголкой будет вышивать,хе.продажный он, полностью , Иуда .
Патріотів зливають
Та он просто прикалывается. Актер же ж. Комедийный жанр.
СКОРО ЖДИТЕ КИНО В уКРАИНЕ
В ближайшее время нам покажут кино с трупом. В трупе опознают зеленского. Обвинят кого - понятно! Поднимается жуткая суматоха с боевыми действиями. Настоящщий зеленский пьёт кофе у себя на даче. Скажете такого быть не может? Потому что не может быть никогда? А репетиции подобных сцен уже были. И режиссёр умелый имеется...
Патріотів зливають
Это правильно. Нельзя победить с теми, кто умеет только проигрывать. Теперь осталось найти тех, кто умеет побеждать. Это будет непросто.