Политикаwww.unn.com.uaJun 24

План законопроектних робіт ВР на 2020 рік: Разумков розповів, що у пріоритетах

nk_hauz/-ma_l-hixd2ti0gbvxco.jpg

У законопроектному плані роботи Верховної Ради на 2020 рік пріоритетними будуть нові законодавчі ініціативи, а не внесення змін до вже існуючих законів. Про це розповів голова ВРУ Дмитро Разумков в інтерв’ю Українському радіо.

"Більша частина того, що було прописано у партії "Слуга народу", закладено сюди. Пріоритет віддавався новим законам і кодексам, а не змінам до законодавства. Тому ми сподіваємося прийняти нові якісні закони, наприклад, закон про народовладдя через референдум, який буде у пріоритеті. Я впевнений, що до нього будуть правки, які можуть зробити цей законопроект більш якісним до другого читання. І вже у другому читанні він буде розглянутим", - вказав Разумков, відповідаючи на питання, які законодавчі ініціативи будуть пріоритетними у законодавчому плані роботи ВР на 2020 рік.

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила в цілому проект постанови №3662 про план законопроектної роботи Верховної Ради України на 2020 рік.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Путін не раз заявляв що в Криму російських військових немає. А потім, не соромлячись за свою брехня стверджував "Ми ніколи не говорили що наших військових там немає" .
Каменяр
Кому ЗАБОРОНЯЛИ отримувати освіту на рідній мові? Скільки зараз в Криму українських і кримсько-татарських дітей і скільки там шкіл з навчанням на рідній для них мові ( кримсько-татарській та українській)?
Каменяр
Після окупації Криму всіх громадян України, які проживали в Криму, без їхньої згоди, без заяв на отримання російського громадянства, визнали громадянами РФ. Зроблено це було нашвидкоруч, після захвату спецназом РФ Верховної Ради Криму, без передбаченого на прийняття зваженого рішення часу, в мовах психозу, створеного російською пропагандою. І "состерігала за дотриманням законодавства під час референдуму" фейкова організація - АБСЕ.
Щеня вмэрлэ
Нет ,жители коммунистического наследия-Крыма,хотели жить с мовными чертями.
Каменяр
В Росії не бачать своєї фізіономії. Не хочуть визнати, що на сьогодні РФ є однією з найагресивніших країн. Войовнича риторика кремля є димовою завісою, яка передує військовому нападу. Так як було в 2014 перед окупацією Криму та розв'язуванням війни на Донбасі.
Каменяр
я володію 2 мовами - добре, а англійською та італійською - в рамках, достатніх для забезпечення базового спілкування. Питання щодо рускоязычных осіб і осіб з рускоязычною челюстю виникло в тому, що рускоязычная челюсть це є ознака деформованого інтелекту
Думка
Кремлівська пропаганда ще не таке розкаже