План законопроектних робіт ВР на 2020 рік: Разумков розповів, що у пріоритетах
Политикаwww.unn.com.ua24 июня 2020

План законопроектних робіт ВР на 2020 рік: Разумков розповів, що у пріоритетах

У законопроектному плані роботи Верховної Ради на 2020 рік пріоритетними будуть нові законодавчі ініціативи, а не внесення змін до вже існуючих законів. Про це розповів голова ВРУ Дмитро Разумков в інтерв’ю Українському радіо.

"Більша частина того, що було прописано у партії "Слуга народу", закладено сюди. Пріоритет віддавався новим законам і кодексам, а не змінам до законодавства. Тому ми сподіваємося прийняти нові якісні закони, наприклад, закон про народовладдя через референдум, який буде у пріоритеті. Я впевнений, що до нього будуть правки, які можуть зробити цей законопроект більш якісним до другого читання. І вже у другому читанні він буде розглянутим", - вказав Разумков, відповідаючи на питання, які законодавчі ініціативи будуть пріоритетними у законодавчому плані роботи ВР на 2020 рік.

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила в цілому проект постанови №3662 про план законопроектної роботи Верховної Ради України на 2020 рік.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Гендерное равенство и коронавирус как -то не вяжутся между собой.Где равенство полов а где коронавирус? Это два разных понятия
Иса
жесть
Иса
Пророк!
Иса
печалька
Игбун Хохлов
Проекты, ориентированные на гендерное равенство - это что за фрукт такой? В чем они заключаются и какой от них смысл? - "на протидії поширенню коронавірусу серед найбільш уразливих категорій жінок та дівчат" - Проституток что ли? Шлюхам будут маски выдавать как где-то когда-то презервативы выдавали? - "поліпшенні соціального захисту" - Кого и какое это отношение имеет к гендерному равенству? - "боротьбі з насильством" - Каким образом? Полицию в милицию трансформируют? "посиленні ролі жінок" - это вообще пустой звук. в общем, набор пуков ниочем.
Елена
Ну не всё же по карманам распихают,и людям попадёт.
Игорь
За Поляка ви дарма так сказали.. Це ж при ньому наше місто стало відроджуватися.. Якщо не в темі ,то краще промовчати..