Политикаzaxid.net22 июл.

Почесне консульство Індонезії у Львові очолив відомий ресторатор Андрій Іонов

nk_hauz/-mfdczcsu0jp5rol1qo9.jpg

У четвер, 22 липня, на вулиці Коперника, 1 у Львові відкрили почесне консульство Індонезії. Його очолив відомий ресторатор Андрій Іонов. Вперше на честь нового дипломатичного представництва біля Ратуші підняли прапор. «Ваше місто — одне з найбільших в Україні і розвивається швидко. Воно має великий потенціал, коли говоримо про розвиток бізнесу, освіти й туризму. Думаю, індонезійський уряд зробить усе можливо, щоб ця співпраця посилювалась. Наприклад, ми щойно обговорили, наскільки Львів та місто Бандунг у Західній Яві схожі між собою», – розповів надзвичайний і повноважний посол Республіки Індонезія в Україні Юдді Кріснанді.

Андрій Іонов є почесним консулом Республіки Індонезія в Україні Андрій Іонов від листопада 2020 року.

«У нас вже є домовленості про початок передконтрактної підготовки щодо поставки в Індонезію львівських акумуляторних автобусів із заводу "Електрон". Ще ми мали переговори щодо логістики, зокрема перевезення вантажів. Перспектива — обміни студентами та творчими колективами», – розповів Андрій Іонов.

Зазначимо, що за цією ж адресою на Коперника, 1 працює кондитерська Іонових «Під золотою зіркою». Крім цього закладу, Андрій Іонов є власником кондитерської «Вероніка», ресторанів «Амадеус» і «Чорний кіт».

💬 Последние комментарии
Пиченька Нуланд
Вика рассказала как была Путиным в бане... с голым... у него вот такенные яйца ( смотрим фото )
смотреть фильм Шимпан.3е)
призван на срочную службу осенью 2021 года... а в свободное от службы время (по воскресеньям) подрабатывал ночным сторожем на Южмаше? 😀
ЭвроИнтеграция 1945 року
саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту ПРАЗДНОВАЛИ ДЕНЬ ЕВРОИНТЕГРАЦИ до найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдуй на форум Казахстана и там доэбывайся - шо там у казахов! Но сначала спытай их, як вони назывались до 1935 рока! И главное покажи им карту Средних веков дэ була Украина!
Весёлый Роджер
НеЕлена - вот смотри как Шмуля отвечает - это же хуцписткая жидяра чистокровка! Я ему вопрос, а он мне в ответ про другое вопрос или ответ в стиле - Сам дуЛак! Причём заметь что почти ВСЕ здешние тн бандеровсике троли - работают в таком же стиля пана Вальцмана и Зели. Ну а фуйли им с xoxлотой цацкаться, все ж тупые у них и унтерменьши.
-------
Росийский след? а зачем здаватся .