ПОДАННЯ НА РОЗЕНБЛАТА: ЩО ПОКАЗАЛИ ГПУ ТА САП У "БУРШТИНОВІЙ СПРАВІ"
Политика5.ua07 июля 2017

ПОДАННЯ НА РОЗЕНБЛАТА: ЩО ПОКАЗАЛИ ГПУ ТА САП У "БУРШТИНОВІЙ СПРАВІ"

Правоохоронці підготувати годинне відео, яке підтверджує факт хабарництва з боку Бориса Розенблата. У п'ятницю, 7 липня, Регламентний комітет ВР розглядає чергове подання Генпрокуратури щодо притягнення до кримінальної відповідальності народного обранця. Цього разу вирішують долю нардепа від БПП Бориса Розенблата, передає "5 канал". На засіданні чільник ГПУ Юрій Луценко та керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький представили годинне відео, яке підтверджує факт хабарництва з боку Розенблата. Йдеться про видобування бурштину. Як стало відомо, знімали ролик правоохоронці прихованою камерою. На відеокадрах нардеп вимагає десятки тисяч доларів від представника приватної компанії задля бурштинових махінацій. Але особа, з якою домовлявся депутат, як стало відомо згодом, виявилася слідчим Національного антикорупційного бюро. В оперативному ролику наголошується, що таким чином правоохоронці встановили і мають беззаперечні докази причетності дeпутата до нeзаконного видобутку бурштина, а також впливу на місцeві виборчі процeси. "Депутат Розенблат, як це чітко видно на оперативному відео, має серйозний вплив не тільки на депутатський корпус, а й на інші гілки влади, зокрема, судову. Він також має фінансову можливість не тільки покинути, але й проживати за територією України", – наголосив під час засідання генпрокурор Юрій Луценко. Водночас, Розенблат звинувачення на свою адресу відкидає і запевняє, що підозра щодо нього - помста "бурштинової мафії".

"Я не знаю хто ті актори, які в цьому фільмі виступають. Я не знаю, хто озвучує, хто монтаж робить і все інше. Я хочу нагадати декілька речей, які тут звучали і хочу зразу запевнити: перед вами яскравий приклад боротьби "бурштинової мафії" з моєю депутатською діяльністю", – каже нардеп Розенблат.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
васька завязывай с коксом
Василиса, уже совсем поехала! Тепербюь МИРНЫЕ УКРАИНСКИЕ территории, васька в пьяном угаре называет оккупироваными Украиной))))) Аргентинская мука дает о себе знать! Такой бред городить! Но все пропагандоны как то сразу теряются когда им задаешь вопрос о чкобы "оккупации" с 1991-2013 годов, почему то до вторжения "срюськэх братушэк" все жили тихо мирно с водой и светом и никто рикого не обстреливал! Странно, да?
знайте свое место жЫды
Шо, жЫдовня, радуешься? Эта мразь, жыдовский портной, почему не в израИле?
Гость
Так для полноты картины нужен инвалид и представитель других меньшинств... Америкосы...
анархист
А вот в Белой Церкви улица Мельника есть ://
гость
не "украинская" повестка в Давосе.
Елена
А за хрен?шо маю ,то маю, ого-го какой,ну не дословно,я же не ты, конспекты не пишу ,ха.хреногигант,ха.
тт
А независимые есть? И толковые?