Политикаkurs.com.uaJul 26

Подвійне громадянство: Зеленський ввів в дію рішення РНБО

nk_hauz/-mfxajgxbtsjo6rgzsfv.jpg

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким вводиться в дію рішення Ради національної безпеки та оборони від 16 липня 2021 року "Про додаткові заходи щодо координації реалізації державної політики у сфері громадянства".

Відповідний документ №305 / 2021 оприлюднений на сайті президента.

Згідно з рішенням РНБО, в деклараціях осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, має бути відображена інформація про відсутність громадянства іноземної держави, а також документів, що дають право на постійне проживання на території іноземної держави.

Також Кабінету міністрів України доручено проінформувати на засіданні РНБО в серпні поточного року про результати розробки та внесення на розгляд Верховної Ради проєктів законів, спрямованих на врегулювання питань подвійного (множинного) громадянства. Контроль за виконанням рішення покладається на секретаря РНБО.

Указ набирає чинності з дня його оприлюднення.

💬 Последние комментарии
Тоже грымаю
Дед твой, отец твой сосал и ты сосешь. Понял? Конечно, не понял.
кипчак
На фоне мнимых больных, а также просто спасающих жизнь бегством выглядит и звучит более чем достойно. Остается пожелать выстоять и победить лгунов обещавших мир и процветние, а устроивших настоящий геноцид украинцам, а также поддержать и стараться помочь всеми силами осуществить планы о привлечении к уголовной ответственности всех преступников. Благо, что они сами начали грызню между собой, нарушая все мыслимые и немыслимые законы и правила, кто по глупости, а кто пользуясь глупостью других. Успехов им в попытках друг друга сожрать и ослабить, остнется только добить самых живучих, неприкасаемых и непотопляемых.
Тоже гримаю
Тихо хуй соси, плесень недоразвитая.
Мякола
брехня! це мосыилдьм ниякого газа не буде
Золотарь
Что, ушлепок, за VPN прячешься? В сети такой смелый? Пи@дуй в армию, может там тебя пристрелят.
Тоже гримаю
Народи з імператорами - це слабкі народи. А сильніші завжи поїдають слабших.
Тоже гримаю
Швидше вони вас. Це ж расове. І нічого з тим не поробиш.