Политикаjurliga.ligazakon.net29 янв.

Покаранням злочинців займатиметься новий департамент Мін'юсту

nk_hauz/-lzlnt4kytc3gvmtw3xj.jpg

Кабмін урегулював деякі питання територіальних органів Мін'юсту.

Відповідну постанову № 20 було прийнято на урядовому засіданні 24 січня 2020 року. З повним текстом постанови можна ознайомитися в модулі "Законодавство" ІПС ЛІГА:ЗАКОН, замовивши тестовий доступ до систем.

Згідно з постановою ліквідовуються як юридичні особи публічного права територіальні органи Мін'юсту:

- Адміністрація Державної кримінально-виконавчої служби України;

- Центральне міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Утворюється як юридична особа публічного права міжрегіональний територіальний орган Мін'юсту з питань виконання кримінальних покарань Департамент з питань виконання кримінальних покарань.

Установлено, що територіальні органи Мін'юсту, що ліквідуються, продовжують здійснювати повноваження та функції, покладені на зазначені органи, до завершення заходів, пов'язаних з утворенням Департаменту з питань виконання кримінальних покарань.

Здійснення заходів, пов'язаних з ліквідацією вищеназваних територіальних органів та утворенням Департаменту з питань виконання кримінальних покарань, покладено на Мін'юст.

Департамент з питань виконання кримінальних покарань є правонаступником територіальних органів Міністерства юстиції, які ліквідуються згідно із зазначеною постановою.

Зауважте, що в Україні буде 8 міжрегіональних управлінь Мін'юсту.

💬 Последние комментарии
Так себе импровизация
Дорогие украинцы, успокойтесь! Все идет по плану!
-----
Опять отвлекаем враг там- кричит враг украини
Игбун Хохлов
😂😂😂
О, УКРАИНА, КАК ТЫ ПАЛА...
О, СКОЛЬКО ДОЛБОЁБОВ ЧУДНЫХ РОЖДАЕТ УКРАИНСКИЙ ДУХ! ЗДЕСЬ ПЕТЯ, СЫН АБОРТОВ ТРУДНЫХ И ЗЕЛЯ КОКАИНА ДРУГ!
А ОТВЕЧАТЬ ПРИДЁТСЯ!
уКРАИНЦИ! вЫ В ОТВЕТЕ ЗА ТЕХ, КОГО НАСКАКАЛИ!!!
ALWAS
"Смертность от сердечного приступа среди профессиональных футболистов в 2021 году на 300% выше, чем в среднем за 12 лет... вакцинированные спортсмены подвергаются примерно в 6 или 7 раз большему риску сердечного приступа, чем невакцинированные спортсмены"..... Так пишут в Сети. Оно и понятно- организм спортсмена или человека в возрасте на пределе. И вакцина губительна.
Кот
Пробовал в шаланде все расширяется и крепости становится все заметнее...Того и гляди начнёт черпать бортом водку и фсе-гаплык!!!!