ПОЛІТИЧНА ЕКСПЕРТКА НАЗВАЛА ОЗНАКИ ЗА ЯКИМИ НЕОБХІДНО ОЦІНЮВАТИ ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Политикаwww.bagnet.org11 августа 2020

ПОЛІТИЧНА ЕКСПЕРТКА НАЗВАЛА ОЗНАКИ ЗА ЯКИМИ НЕОБХІДНО ОЦІНЮВАТИ ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ

Політичний експерт Юлія Пілецька вважає, що єдиною партією, яка відповідає необхідним стандартам європейської, громадяно-орієнтованої політичної партії є «Національна платформа».

Про це вона написала на сторінці у соціальних мережах.

Пілецька стверджує, що вона, як фахівець у політології завжди дуже активно слідкує за політичними силами, які представлені перед кожними виборами і готується до них як до іспиту.

«Я особисто, в силу "профдеформації, до виборів готуюсь як до важливого іспиту в житті: намагаюсь оцінити кожну партію, яка висувається, вивчити біографію її лідерів та виявити можливих спонсорів, проаналізувати якість поданих за час попередньої каденції законопроектів, відшукати корупційні скандали, дослідити якість і реалістичність передвиборчої програми, а також те, наскільки тези у ній співпадають з риторикою партійців в ефірах телеканалів чи інтерв’ю. Все це потребує великих затрат часу та енергії. І значно простіше було б підтримати найбільш близький слоган та віддати наступні п’ять років на розсуд тих, хто не має жодної ідеології і часто не задумується навіть, чим відрізняються провоцентристи від лівих», - написала Пілецька.

Вона також написала про те, що сучасні методи політичних маніпуляцій та піару дуже легко вводить в оману простих виборців, тому, щоб зрозуміти кому надавати перевагу, варто зосередитись на програмі партії і спостерігати за тим, чи співпадає риторика партійців з тим, що написано у програмі.

Вона, як фахівець, проаналізувала програму партії та стверджує, що там є те, чого не пропонують інші партії.

Серед всього, вона виділила ідею економічного протекціонізму, кількарівнева система пенсійного забезпечення, аграрна політика та підтримці військових. Вона також додала посилання на програму партії, щоб люди могли ознайомитись з нею - https://platforma.in.ua/program

«Але головне у програмі те, що її створювали фахівці у кожній з галузей. І програмні тези чітко показують, що це реальна дієва програма, яка підходить Україні», - додала Юлія Пілецька.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
Не в курсе как у Ищенко, но у Рыбакова (история с древнейших времён до кон.18го века, М."Высшая школа" 1983 г.) написано за последствия куликовской битвы так - "Куликовская битва укрепила значение Москвы как национального и политического центра объединения русских земель в единое государство. Выдающимся организатором и полководцем показал себя московский князь Дмитрий Иванович, получивший за победу на Куликовом поле прозвище Донского. После убийства в Кафе бежавшего туда хана Мамая власть в Золотой Орде захватил хан Белой Орды Тохтамыш. Объединение сил двух Орд позволило Тохтамышу совершить в 1382 г. внезапный поход на Русь. Рязанский князь Олег помог хану незаметно от московских дозоров перейти Оку через известные только ему броды. Сведения о продвижении хана «изгоном» к Москве поступили слишком поздно. Необходимых сил, чтобы преградить хану дорогу к столице, у Дмитрия Донского не было. Куликовская битва истощила московские воинские силы, и великий князь отправился в северные поволжские города, чтобы собрать новое ополчение. Московская феодальная знать в панике бежала из города. Защиту столицы взял на себя "черный" московский люд и собравшиеся под защиту Кремля крестьяне из окрестных сел и деревень. В городе вспыхнуло антифеодальное восстание. Пытавшихся бежать феодалов арестовывали, избивали, их имущество делилось между горожанами. Из Москвы было разрешено выехать только митрополиту Киприану и великокняжеской семье. В городе был наведен порядок, москвичи встали на стены Кремля, готовые встретить врага. Во время осады Кремля татарами получили свое боевое крещение первые русские кованые железные пушки («тюфяки»). Три дня москвичи успешно отбивали ожесточенные штурмы врага. Но Тохтамышу удалось ворваться в Кремль в результате вероломства и предательства находившихся в его стане двух нижегородских князей, клятвенно заверивших москвичей в «миролюбии» хана и уговоривших их открыть крепостные ворота. Москва была сожжена, ее жители перебиты. В огне пожарищ погибло огромное количество рукописных книг. Взяв Москву, Тохтамыш начал погром близлежащих земель, однако, получив известие о приближении Дмитрия с собранными им полками, поспешил отойти в Орду.". кон.цитаты.
по аналогии с привычным
Зоряна и Скалецкая
Запорожец
Дядя Петя. ты дурак?
БЕСПЛАТНЫЙ уКРАМ СОВЕТ
уКРЫ ЗАБЫЛИ ПРО ПАРОЛЬ: НУЖНО БЫЛО ПРОВЫТЬ ,,ЩЭ НЭ ВМЭРЛУ,,! ПРОПУСТИЛИ БЫ, КАК ПИТЬ ДАТЬ!
мм
Не спас, а втянул в противостояние! В угоду хозяев!((
Кот Матроскин
Безвиз только для турыстов с толстыми кошельками, а нищебродов под зад коленом.
Ря
Лукашенко лох, в США за такое а кстати что там в США ?