Политикаgazeta.ua24 янв.

Політолог дав прогноз, як завершиться сесія Ради

Третя сесія парламенту завершиться без розгляду змін до Конституції щодо децентралізації. Про це у коментарі Gazeta.ua сказав політолог Віктор Таран. "Це буде останній сесійний тиждень у січні. І депутати матимуть можливість підтягнути хвости і доробити те, що не встигли. У першу чергу повинні доголосувати закон про електронні закупівлі, внести зміни у Податковий кодекс. Також повинні проголосувати за законопроект по електронним деклараціям. Щоб почати цю процедуру для чиновників. Шанси є . Законопроектів загалом назбиралось багато", - сказав він. Експерт прогнозує, що сесія завершиться "тихо і мирно", а жодних скандалів, заяв, демаршів і блокувань не буде. За словами політолога, децентралізацію відкладуть на наступну сесію. "Вони у будь-якому випадку будуть це питання переносити, тому що голосів немає. А так як працює наш Конституційний суд, то рішення буде швидким і на користь Адміністрації президента. Конституційний суд виконує функції не трактування Конституції, а обслуговування інтересів. Він ніколи не був незалежний і завжди обслуговував тих, хто був на Банковій. Чи це був Ющенко, чи Кучма, чи зараз Порошенко", - зауважив він. На думку експерта, вся політична боротьба перенесеться на наступну сесію. "Це зміни до Конституції, переформатування уряду, можливе переформатування коаліції. Бо зараз йде мова, що можливо Ляшко повернеться в коаліцію в обмін на посаду міністра екології і додаткові бонуси. Наприклад, віце-прем'єра", - розповів Таран. Нагадаємо, раніше депутати продовжили сесію до 2 лютого, аби розглянути зміни до Конституції щодо децентралізації. Наступного тижня засідання Верховної Ради розпочинаються з вівторка, 26 січня.

Автор: Назар ВАЛЬЧУК.

💬 Последние комментарии
Робин Гуды ждут отключения SWIFT.
Путин назвал «калечащими друг друга калеками» США и Евросоюз, которые больше ни на что не способны, и уже даже совсем не рассматривают возможность отключения России от SWIFT, опасаясь грабежей Чернокожими ковбоями "Почтовых дилижансов" с наличкой, как в 90х...
Никилай Дриздив спрашивает
крест НАТО - это немецкий крест Гитлеровской Германии или таки из советской телепередачи "В мире животных"?
е
Елена, вон тебя цельный президент(кстати один из ТВОИ кумиров) в военкомат призывает.. а ты дома диване отлеживаешься - непорядок!)))
е
Елена, так говоришь америка самая-самая?))) у тебя точно методички для американских обывателей.. тут об это так и написали))))
Инна
Не обижайте Хазанова
е
странно ТАКАЯ развитая страна, делающая ЛЕДОКОЛЫ, как утверждает тут Елена, а снег для нее проблема... впрочем как и для супер-пупер развитой америки.. Елена как же так-то?))))
е
Елена прокомментируй.. так кто говоришь бабки любит, а кто о населении заботится?...