Політолог назвав терміни, коли може відбутися велика “чистка” всього Кабміну
Политика7days-ua.com21 мая 2021

Політолог назвав терміни, коли може відбутися велика “чистка” всього Кабміну

Як зазначив політолог Вадим Карасьов на телеканалі “Україна 24” президент України на прес-конференції згадав про необхідність чисток у владі, маючи на увазі, що перш за все потрібно позбутися людей нечесних і некомпетентних.

“В якому контексті це було сказано? В контексті того, що прийшло багато молодих людей, нових осіб, але непрофесійних. Такий був запит у 2019 році: краще нехай буде невідомий і недосвідчений, але не замазаний у корупції. Але вже 2 роки, і президент розуміє, що, окрім моральної чесності, потрібна і компетентність. Тому він і говорить про те, що потрібні не тільки чесні, але й професійні. І, по-друге, чищення буде від того, хто контролює депутатів деяких, різні групи впливу. Не всі депутати виконують обіцянки, які давали виборцям, а часто працюють на лобістські інтереси. У самій фракції "Слуга народу" проходять чистки - було 255 депутатів, сьогодні 243 чи 244", — сказав він.

Політолог також назвав терміни, коли велика чистка відбудеться всього Кабінету Міністрів.

"Думаю, що велика чистка буде восени, можуть бути вже зміни, які стосуватимуться не окремих міністрів, а всього Кабміну і прем'єр-міністра. Це перше. По-друге — в команді кадрів немає. Лава запасних невелика, в нашій політиці важливий рівень особистої довіри. Тому і дають другий шанс тим, хто робить помилки. Інша справа, коли член команди не виправляється, таких потрібно позбавлятися, що і робить президент", — сказав він.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Остряк, Гитлер это твой друг.
quick loan
Вам потрібна термінова позика, щоб погасити рахунки, купити будинок, рефінансувати або побудувати новий бізнес, особисту позику, купити машину ?? тощо, зв’яжіться з відомим позикодавцем, не боячись втратити. ми пропонуємо позику людям, які потребують фінансової позики під 3% відсотків. зв'яжіться з нами сьогодні для швидкого та зручного оформлення позики щодо нашої послуги з надання позик. зв'яжіться з нами з будь-якою з наведених нижче деталей. Електронна адреса: quickloan2020@hotmail.com або WHATSAPP +1 (812) 266-9901
----
«Елена – 13 июня 2021 - Володимир Олександрович борется с олигархами,под руководством Америки.Слава Америке!» Вин приступил к написанию книги: "Моя Боротьба".
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Российская промышленность не только справилась с кризисом в 2020 году лучше европейцев, но и добилась серьёзного достижения в обрабатывающей отрасли. Стране удалось ВДВОЕ СОКРАТИТЬ ИМПОРТ в этом сегменте и довести долю отечественной продукции до 60%. Если в 2014 году доля импорта в обрабатывающей промышленности составляла 80%, то теперь она снизилась до 40%. Это действительно можно считать прорывом.» У москалей прекрасная погода, а у щеникакнывмырлых опять идуть дожди! «Украинская экономика демонстрирует отрицательную динамику пятый квартал подряд.» Сала майдану! Сала бандеровцам и наивным, но дюже завистливым их холуям - щирым xoxлам, верящим продажным пропахандонам, типа Шмули_Елен!!! Сала Амерыкэ!!! Хероям убийцам детей мало!
Елена
Япония как Луночка живёт?Южная Корея,там между прочим войска США стоят и большое влияние имеет слово США в этих странах,обобрали их?они как живут?как в Урюпинске на 43 тыс.рублей? Почему их не обобрали, раздели,разули ,а Украину обязательно оберут до нитки?с какой такой им это надо?
Луна-2
Тем более у нее своих коррупционеров достаточно ...
Луна-2
Америке , честно говоря, наплевать на коррупцию.ЕЁ величество интересует только, чтобы не мешали ей поглотить капиталы этих всяких, местных туземцев,миллионеров . а на остальное, думаю, ей плевать.