Политикаgazeta.ua5 янв.

Політолог сказав, за яким сценарієм піде Україна 2017-го

До квітня парламент не може відправити уряд у відставку через імунітет. А ймовірність дочасних виборів стала менша, ніж 2016 року. Про це розповів політолог Володимир Фесенко, пише "Слово і Діло".

Наприкінці травня може виникнути можливість відставки уряду. "БПП та НФ не зацікавлені в дочасних парламентських виборах", – уточнив він. "Майдан-3, вулиця – спроби були й будуть. Можливо все, особливо в такій країні, як наша, але прямих загроз дострокових виборів поки що немає. Гарантій проти цього немає, але ймовірність перевиборів 2017 року менша, ніж була 2016-го", - додав експерт. За його словами, минулий рік проходив від скандалу до скандалу, але до кризи це не призвело. "Криза була на початку року, з лютого до квітня, через призначення нового уряду. Пізніше ситуація стабілізувалася й передумов для нової урядової кризи поки що немає. Ймовірнішим є сценарій, що ситуація 2017 року буде відносно стабільна", – зауважив політолог. Проблема може полягати в іншому: ускладнюється міжнародна лінія. "Прихід до влади адміністрації Трампа принесе багато сюрпризів, до того ж не завжди приємних. Десь будуть домовленості з Путіним, десь – спроба зняти відповідальність зі США. Вибори у Франції, Німеччині. Буде більше хаосу та конфліктів у міжнародних відносинах", – сказав він. "Внутрішня ситуація розвиватиметься приблизно так, як минулого року. Від сюрпризів ніхто не застрахований, але якщо в соціально-економічному сенсі буде відносна стабілізація, то в політичному – навряд чи виникнуть кардинальні зміни", – резюмував Фесенко.

Позачергові вибори до Верховної Ради проходили 26 жовтня 2014 року. Депутатів обирали за змішаною виборчою системою: 225 пропорційно, 225 на мажоритарних округах. До парламенту пройшли "Блок Петра Порошенка", "Народний фронт", "Опозиційний блок", "Самопоміч", Радикальна партія Олега Ляшка і ВО "Батьківщина".

💬 Последние комментарии
Луна -2
а ПРО КОТЛЫ ТЕБЕ НАПОМНИТЬ ?там по -моем у -Иловайский ,Дебальцевский котел - был..Не слишком высокий боевой дух у ВСУ- ШНИКОВ.
е
это ТЫ про экспорт смартфонов из Союза заявила, не я)) Тупенькая КОГДА первый смартфон появился??))) ты САМА разговор о технике и технологии завела - вот и отвечай насчет Украины: ЧТО нового ПРОИЗВЕДЕНО в Украине за восемь лет под управлением твоих америкосов??? КОНКРЕТНО ЧТО???
Луна -2
Ленок, иди в школу -чой -то у тебя не в ладах с математикой и физикой...
е
ага и именно поэтому в ДАП пропускали продовольствие и боеприпасы и дали потом оставшимся уйти.. ну ты тупая....
е
разницу в бюджетах Киева и Харькова я тебя УЖЕ приводил, а станцию метро открыли в Харькове, а не в Киеве... вот тебе простая математика..ВОРОВАТЬ меньше надо
Антиелена
А равнять надо не бюджеты, а созданные вооружения и технологии. Ты и этого не понимаешь, говно ты примитивное! Что ж, убеждаюсь, что под мостом на трассе твое место. С чего начали тем и закончили, свинья майданушная!
Елена
О путях развития страны говрят ,куда двигаться,а ты о другом,не том говоришь.