Политикаaspi.com.ua22 июн.

Половина депутатів монобільшості майже не виступала у Раді, – дослідження

nk_hauz/-marrubrsemrxv8zay5m.jpg

"Комітет виборців України" встановив, скільки депутатів від пропрезидентської політсили не виступали у парламенті. Фахівці проаналізували роботу нардепів за дев’ять місяців роботи Верховної Ради IX скликання.

До трибуни навіть не підходили 58 представників "Слуги народу". Про це 22 червня повідомили у громадській організації.

Ці нардепи не виступали й з місця. Вони ігнорували можливість донести власну думку своїм виборцям із важливих питань. Серед таких "мовчазних" депутатів – Олександр Куницький, Михайло Ананченко, Денис Герман, Андрій Боблях, Вікторія Вагнєр, Ігор Васильєв та інші. 

Не більше трьох разів за весь час роботи виступали ще 92 депутати монобільшості. Ті, хто працювали у структурах "Студії Квартал 95", у цьому списку. 

Не прагнуть оголошувати свою позицію й 9 депутатів фракції «Опозиційна платформа — За життя». Із трибуни до своїх виборців не зверталися Сергій та Юлія Льовочкіни, Тарас Козак, Вадим Столар.

Проєвропейські партії відзначалися з кращого боку, оскільки всі депутати виступали у Верховній Раді. Йдеться про представників "Європейської Солідарністі", "Голосу", "Батьківщини".

Раніше ASPI news повідомляло, що представник "Слуги Народу" Микола Тищенко знову не зміг відповісти на елементарне питання. Стало також відомо, що у фракції "Слуга народу" понад 60% нардепів є мільйонерами.

💬 Последние комментарии
Каменяр
А що, назвати ХУЙЛО хуйлом, не вистачає сміливості?
Каменяр
Вже якась рускоязычная челюсть під НІКОМ "Каменяр" почала гадити на цьому порталі. Це знайома для всього світу рожа РУССКОГО МИРА, а для українців - знайома і поготів. Крім підлоти і гадості від русскоязычных челюстей більше нема чого очікувати
Каменяр
Пуйло, дай газу! бо нема чем сраку помыть... Вдруг завтра секс на Гей-п0раде, а я усратый
Остапа Бендера
это называется "Крысинный Король" - древняя русская экологически чистая технология по избавлению от грызунов в доме... ловили старую крысу , сажали в бочку и не кормили месяц, после чего начинали кормить живыми мшами и крсятами - крыса с голоду жрала своих и ещё через месяц её выпускали на волю... через пару недель жильё было очищено от грызунов, а старая крыса-"Король" умирала от голода
---
прикиньте если они будут иметь право голосовать,,,,,,
Зеля
Это всё равно что обеспеченному челу, который одевается в бутиках, клубная карта дешёвого секонд хенда с продажей на вес.
---
не используй газ-он все равно российский. не используй электричество-российское,не используй бензин ,соляру-российские.Не будешь стять на коленях и будешь гидным и счастливым.И холодным,голодным-на чем жрать готовить будешь?