Порошенко пообіцяв піти у президенти на наступних виборах

20.05.2019 23:44 racurs.ua
Петро Порошенко, п’ятий президент України, повідомив, що планує балотуватися на посаду глави держави під час наступних виборів.

Порошенко заявив, що він залишається в політиці і буде всіляко допомагати новому президенту Володимиру Зеленському. Проте, він вже планує брати участь в наступних президентських виборах. Таку заяву він зробив в інтерв’ю виданню Welt.

Своє рішення Порошенко пояснив тим, що не хоче, щоб Україна втратила все досягнуте за останній час, як це було 100 років тому.

Ціною, яку ми тоді заплатили за втрату своєї незалежності, був геноцид українців під час Голодомору 1932−1933 років, це були спустошення під час Другої світової війни і комуністична спроба погасити український патріотизм, — підкреслив політик.Нагадаємо, сьогодні, 20 травня, Володимир Зеленський офіційно став президентом України, змінивши на цій посаді Петра Порошенка.

Комментарии

us Гость, 21.05.2019 07:37

Пока наивно- очарованные кричали красавчик Зеленскому, в надежде что оный посадит Порошенко, а Порошенко не то чтобы собрался в тюрьму, он собрался на выборы, он уже пообещал с14 через рiк, через рik. Но украинцы в эйфории становятся как рыбки. Ничего не помнят, не замечают детали, не делают выводы, живут одним днем. Так, что кричите красавчик, когда голобородька остановит войну и реально посадит Порошенко . АТО малое отличие от майдаунов , те скачат, а эти ликуют словам . По делам судить надо, да не поначатым , а по законченным . Так то.

ua Гость, 21.05.2019 07:18

Скажите Порошенко это политик, или сатана . Как по мне висеть ему на осине - убийце . Зеленского он захочет замазать и повязать кровью , но это ????????? . А потому , Зеленскому надо так поступить ,чтобы порошенко нигде и никогда не произносился .

ua Вуйко, 21.05.2019 05:51

Вальцман озорует

us Гость, 21.05.2019 02:06

На новый срок? Петя, да ты ж ещё за этот не отсидел!!!

Добавить комментарий