Политикаwww.depo.ua20 янв.

Порошенко таки з'явився у ДБР

nk_hauz/-lz2brcu_df64fd_kspe.jpg

П'ятий президент Петро Порошенко, а також лідер політсили "Європейська Солідарність" з'явився сьогодні, 20 січня, у Державному бюро розслідувань, відтермінувавши свою закордонну поїздку.

Про це журналістам повідомив нардеп від "ЄС" Артур Герасимов.

"Переслідування Петра Порошенка – це атака влади на "Європейську Солідарність" як єдину головну опозиційну силу, яка відстоює національні інтереси України", – сказав він.

Герасимов зазначив, що марними є всі спроби влади залякати Петра Порошенка та його команду.

"Не на тих напали. Ми здатні захищати і себе, і країну. А влада, яка намагається зміцнити власний авторитет переслідуваннями опозиції, – про що ми всі з вами і вся країна чула з так званих "плівок Труби", – має усвідомити, що жодні її дії не зупинять "Європейську Солідарність" на шляху захисту європейського та євроатлантичного курсу країни", – додав він.

Нардеп також повідомив, що Петро Порошенко скасував заплановану закордонну поїздку.

"Сьогодні він сходив у ДБР і особисто отримав повістки, чим примусив ДБР діяти в рамках закону. Причому які повістки? По справі щодо проходу українських військових кораблів з української Одеси до українського Маріуполя Керченською протокою. По справі, яка стосується Мінських угод. Сьогодні всі розуміють, кому вигідно розгортання і продовження цих справ. Це вигідно виключно Росії. Але Україна переможе. Слава Україні!" – резюмував політик.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань викликало на чергові допити Петра Порошенка як свідка у низці кримінальних проваджень.

Згодом у Порошенка заявили, що ДБР незаконно стежить за політиком.

Авторские статьи