Политикаnewformat.infoSep 5

Порошенко знову прогуляв допит і виправдався депутатським статусом

Колишній президент України Петро Порошенко знову прогуляв допит в Державному бюро розслідувань. Про це повідомив глава відомства Роман Труба в своєму Telegram-каналі. За словами Труби, замість колишнього гаранта конституції в ДБР прийшов його адвокат, який пояснив відсутність свого підзахисного тим, що Порошенко тепер є народним депутатом України і працює в сесійному залі. Глава відомства вважає, що подібна аргументація для пропуску допитів тепер буде використовуватися на регулярній основі. Хоча чинне законодавство не дозволяє силовикам примусово доставити Порошенка для надання свідчень, Труба зазначає, що прийнятий законопроект про скасування депутатської недоторканності дозволить екс-президенту користуватися цією можливістю лише чотири місяці. Він також пообіцяв направити Порошенку повторну повістку на допит. Нагадаємо, 17 липня Порошенко також не з’явився на допит у справі про ухилення від сплати податків і відмиванні злочинних доходів при купівлі-продажу заводу «Кузня на Рибальському», в рамках якого він проходить як свідок. Адвокат колишнього глави держави пояснив це тим, що Порошенко не отримав відповідну повістку. Останній раз його допитували 12 серпня за кримінальною справою про можливе ухилення від сплати податків при покупці-продажу телеканалу «Прямий». Незабаром в Державному бюро розслідувань України заявили, що суд дозволив допитати екс-главу держави на поліграфі, але той відмовився, повідомивши, що не довіряє відомству і погодився пройти детектор брехні в прямому ефірі «Прямого». Всього проти колишнього президента і його оточення розслідується 12 справ. Порошенко підозрюють в спробі узурпації судової влади, державній зраді, легалізації в офшорах злочинних доходів і за іншими статтями.

💬 Последние комментарии
Елена
Тупишь как всегда,понимай написанное ,если не можешь, ничего не поделаешь, судьба.,я всегда говорила о причинах всего этого,от чего всё пошло,а Роджер вон как жопу то рвёт за кровавый х барыней,Галину Брежневу осуждает,а та проста нищета и ангел по сравнению с современными хозяевами жизни ,условно называю их роджерами,и ещё,я ни к кому из вас претензий не имею, только к Роджеру.А Америка с нами!Слава Америке! Роджеры страну проепали, поэтому мы идём в Европу.
Олексій
Окупація Криму РФ - це факт. Керченська протока і Азовське море - внутрішні води двох країн ( це ж Росія так настоювала). Тому ні про яке порушення кордону українськими кораблями мови бути не може. Російські шовіністи напали на українські кораблі для того щоб продемонструвати, що вони плюють на всі міжнародні закони і на договори, які самі і підписували. Показали, що договори, підписані РФ не вартують бумаги, на якій вони надруковані.
Антиелена
Не, майданушка! Ты к Сталину не примазывайся. У тебя другие херои, которые сограждан на Донбассе убивают, у которых центр жизненных интересов на Западе. Давай, бери кружевные труселя и к ним.
Гость
Он едет туда за деньгами, которую он скинул офшор туда.
Алексей
ВЛАДИМИР ЧУПРОВ, российское отделение Greenpeace - клинический идиот. Любое судно может раздавить льдами, и даже ледокол (тот же ледокол "Челюскин").
Елена
Булкохруст Весёлый Роджер скажет что всё это брехня и полный пистёж,а на самом деле кровавый терран Сталин был в бункере в Куйбышеве на глубине сто пятьдесят метров и отдавал приказы расстреливать сидящих в ГУЛАГе роджеров,он каждый день такие приказы отдавал по словам Роджера,ему Солженицын сам ему сказал, Роджер вон от прилёта снарядов до сих пор усирается,чуть подонка не убили(Роджера),а ему ещё столько денег потратить на себя любимого надо, Сталин в столице придал уверенность Советскому народу(Луночка---именно Советскому)и Красной Армии у том что враг будет разбит и Победа будет за нами.
Одессит
Да хоть бы Сталин и покинул Москву, всё равно бы победили, потому что мы единый народ славяно-русский и Божий возлюбленный, мы русские православные, последний народ, кто несёт Христа Бога на этой земле. Москва третий Рим и четвёртому не бывать.
Авторские статьи