Портнов заявив, що контрреволюція ще попереду
Политикаinformator.su24 апреля 2015

Портнов заявив, що контрреволюція ще попереду

Колишній замголови АП при Януковичі Андрій Портнов заявляє, що не підтримує жодну зі сторін у конфлікті З’їзду адвокатів, який загострився в п’ятницю. Про це він написав на своїй сторінці Facebook, коментуючи заяву депутата від “Свободи” Андрія Іллєнка про те, що люди Портнова в центрі Києва проводять контрреволюційний переворот. “Я не підтримую в конфлікті жодну зі сторін, не беру участі у ньому й вважаю неприпустимими будь-які маніпуляції, спрямовані на обмеження делегатів в участі в з’їзді”, – заявив Портнов. “Що стосується висловлення провладного депутата про контрреволюційний переворот, то тут головне не хвилюватися завчасно, усе ще попереду”, – додав Портнов. При цьому він зазначив, що “проведення з’їзду з недопущенням делегатів або блокуванням чиєїсь участі в ньому ставить під сумнів легітимність наступної роботи Вищої ради юстиції”. Як відомо, у п’ятницю з’їзд адвокатів, який мав обрати членів Вищої ради юстиції, не допустив одного із претендентів – Ростислава Кравця, також не допустили всю київську делегацію з 59 людей. Коментуючи ці події Іллєнко заявив: “По суті, люди Портнова зараз у центрі Києва проводять контрреволюційний переворот. Я прошу, щоб ця ситуація була вирішена негайно”. Як відомо, головою Національної Асоціації Адвокатів України є одіозна Лідія Ізовітова. У 2013 році за часів Януковича ЗМІ відносили її до групи тодішнього керівника головного управління АП з питань судоустрою Андрія Портнова.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
У ху ху ху ху
САМАЯ ЗЕЛЕНАЯ МАТЬ ЕГО ЭНЕРГЕТИКА, ГЕЙРОПЕЙСКАЯ
УКР
Хоть где то есть нормальные суды и действуют нормы закона и права.
УКР
ЗЕ полный придурок. Тогда и ОБЛ.энерго национализируй мудак - больше пользы.
е
Т.е элементарные законы рынка ещё объяснять надо? Почему не берут не задумывалась? И кстати где лекция твоей Елене о взрослости в общении???)))
Весёлый Роджер
Вот жешь гадина гэтот ЛЕНТЯЙ, луганский алкоголик-хлебороб, как писал про него Шмуля_Елен. Вин жешь ни мает жовто-блакитних шароварів та щенывмырло ни спивает, та зовсим сцука ни стрибает! Пидмоскалина клятый! Нычого, нычого – вот прийдэ до вас Бандера – усих выстроит по росту, та…. пид кулемёт «… ленту, за лентой швыдчее заряжай…». ША панове!!! Ось тут УВАГА! Хлавное!!! Щоб уси сепари були без зброи та со связанными руками!!! Иначе запизденские херои могуть не справиться! Ну як С.Семенченко побегнуть «у атаку» дупой вперёд! Ну всмысле –«… хлопцы тикаем до Хали, пока нам тут ..зды ни дали!» Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!
Весёлый Роджер
Ыщо одна клон-дура тут рассуждает про экономику! Ну лядь же Шмуля идиот, ну полный! А шо на экспорт панам пиндосам ны идэ? А ведь орали на майдане – …для нас уси рынки откроют, та безкоштовную торговлю. Опять ТУПЫХ завистников наЭбли? А тем временем у клятых, шо зъили ёжиков да сидят пид санкциями ….«Россия увеличивает экспорт мяса птицы в Китай. Впервые согласованы поставки субпродуктов индейки от российских производителей ... По экспертным оценкам, за 2019 год Россия в целом экспортировала около 200 тысяч тонн мяса птицы. Примерно 60 тысяч тонн из этого - в Китай.»
Зелепукин
По дороге в эвропу кормить никто не обещал)